רוצים גינה שתדהים את האורחים? הכירו את הגרנוליט

יש לכם גינה ואתם רוצים להפוך אותה למדהימה באמת? למי שאוהב לארח, הכירו את הדבר שידהים את האורחים ושמו גרנוליט. קל מתמיד להוסיף המון צבע, עיצוב ויופי, עם מגוון יתרונות נלווים.

 

אבנים קטנות, שעושות הבדל גדול

אם היינו רוצים להסביר במילה אחת מה זה גרנוליט, היינו יכולים לומר חצץ. בשתי מילים, היינו אומרים חצץ משודרג. אבל האמת היא שגרנוליט זה לא בדיוק אבני חצץ אלא אבנים קטנות ומרהיבות בהרבה. הן יכולות להיות אפורות כחולות, בצבעי ירוק, נוצצות או בצבע מט, צהובות שקופות, בהירות כמו יהלומים, שחורות, טורקיז ואפילו זהובות כזהב. אך את האפקט המרהיב באמת שהן הן יוצרות כאשר הן מכסות את הגינה או חלקים שונים שבתוכה. ניתן לרצף באבנים הללו שביל או חניה, לכסות סביב עצים יפים, להניח מלמעלה עציצים או אלמנטים מעוצבים, אבני דריכה ועוד. אדריכלי גינות לעיתים ממליצים לרצף את הגינה עם סוגים שונים של גרנוליט, כאשר כל צבע יוצר אזור נפרד, כך המראה הכולל יפה אף יותר מכל אזור בנפרד.

 

המון יתרונות של גרנוליט בגינה

גינה עם גרנוליט נראית מרהיב ומדהים, אך זה לא היתרון היחיד. בנוסף, מגיעים עוד כמה יתרונות ששווה לשים אליהם לב:

  1. יתרון בתחזוקה – מצע של גרנוליט מונע התפשטות של עשבים בגינה. כך לא צריך לתחזק ולסלק מעת לעת את העשבים הלא רצויים.
  2. מניעת אידוי – בגינה המדהימה שלכם, גרנוליט שמכסה את האדמה מונע אידוי מוגבר. צריך פחות להשקות את השיחים שלכם, את העץ שאתם אוהבים או הערוגות.
  3. חומר טבעי עמיד ביותר – מדובר בחיפוי קרקע טבעי, עמיד ביותר שמתאים לגינה בכל גודל ובכל סגנון.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

אינטרפוץ 4 דרך

בשנים האחרונות כבר אי אפשר להתעלם מברזי האינטרפוץ. כולנו מכירים אותם ורואים אותם בכל מקום, אבל מתי בפעם האחרונה עצרתם לנסות להבין בכלל על מה

קרא עוד »