איך בוחרים מקלחון לאמבטיה

1922611-min

אם אתם משפצים את חדר הרחצה שלכם או בונים בית חדש, אתם בוודאי תוהים האם כדאי לכם לבחור אמבטיה או שמא מקלחון לחדר האמבטיה שלכם. לא מעט אנשים בוחרים כיום במקלחון עבור חדר האמבטיה שלהם אשר יספק את המענה הטוב ביותר עבור הצרכים השונים שלהם. כיום ניתן למצוא סוגים רבים של מקלחונים אשר חלקם יתאימו לכם יותר וחלקם פחות. חשוב מאוד שתבחרו מקלחון של חברה הידועה באיכות המקלחונים שהיא משווקת.

 

איך בוחרים מקלחון לאמבטיה?

אם אתם תוהים כיצד עליכם לבחור את המקלחון הטוב ביותר לחדר האמבטיה שלכם, הנה כמה טיפים שיסייעו לכם לבחור את המקלחון הטוב ביותר:

כאמור, ישנם סוגים שונים של מקלחונים. האופן שבו מותקן המקלחון במקלחת שלכם ישפיע על מידת הנוחות שלכם בחדר האמבטיה ועל היכולת של המקלחון להשתלב בחלל האמבטיה הקיים. אם אתם בוחרים מקלחון פינתי חשוב מאוד לוודא שדלת הפתיחה שלו לא פוגעת בדבר. אם אתם בוחרים מקלחון מעוגל חשוב מאוד שדלת הפתיחה שלו תהיה בחלק האמצעי שלו ועוד.

מכיוון שהמקלחונים כיום מעוצבים בסגנונות עיצוב שונים, חשוב מאוד לדאוג שהמקלחון ישתלב בצורה הטובה ביותר בחדר הרחצה שלו מבחינת סגנון העיצוב שלו. המראה שצריך להתקבל בחדר הרחצה כולו חייב להיות מראה הרמוני ונכון.

כיום ניתן למצוא מקלחונים על צירים או על מסילות וחשוב לבחור את המקלחון המתאים לכם מהבחינה הזאת.

פרמטר חשוב נוסף הוא עובי הזכוכית של המקלחון. היתרון בזכוכית עבה יותר הוא רמת העמידות הגבוהה שלו אולם החיסרון שלה הוא הכובד שלה. כדאי לבחור זכוכית בעובי שאיננו דק מדי ואיננו עבה מדי.

גם עלות המקלחון הוא פרמטר שיש לשים עליו דגש כאשר מעוניינים לרכוש מקלחון שכן, טווח המחירים של המקלחונים הוא רחב מאוד ויש להתאים את המקלחון הנבחר לתקציב שלכם.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

אינטרפוץ 4 דרך

בשנים האחרונות כבר אי אפשר להתעלם מברזי האינטרפוץ. כולנו מכירים אותם ורואים אותם בכל מקום, אבל מתי בפעם האחרונה עצרתם לנסות להבין בכלל על מה

קרא עוד »