איך להתאים ארון אמבטיה לחדר הרחצה שלכם?

בעיצוב של הבית אחד מן האזורים שמחייבים חשיבה מעמיקה הוא החלל של חדר הרחצה, כאשר ארון האמבטיה, נוסף על כלים סניטריים יוקרתיים המוצבים בחלל, הוא זה היוצר פרקטיקה ועיצוב אם רק משכילים לבחור את הארון שיחמיא ויתאים.

 

הצבע של האריחים

מה הצבע של האריחים שנמצאים בחדר הרחצה שלכם? האם אלו אריחים בצבע לבן? אריחים בצבע אפור? אריחים בצבע כחול? אריחים בצבע חול? בכל חדר רחצה ניתן לראות כי גוון האריחים יגיע בצבע אחר, לפעמים עם הבדל גם בין אריחי הקיר לאריחי הרצפה. יש כאלה שבחרו אריחי פסיפס וכאלה שבחרו חיפוי המדמה פרקט, וכל אחד מאלה משפיע במידה ניכרת על ההתאמה של ארון האמבטיה לשם.

 

הסגנון הכי אהוב

ארונות אמבטיה כעיקרון מתחלקים לאלה שמגיעים עם מראה קלאסי, כאלה שמגיעים עם מראה מודרני וכאלה שמגיעים עם מראה כפרי. בין כל אלה יש רמות של גימור והעלות משתנה בין דגם אחד לאחר בהתאם. כדאי קודם כל להבין איזה סוג של סגנון הכי מתחברים אליו, ורק לאחר מכן להתקדם אל הדגמים שנותרו לפי הרשימה של הפרמטרים שהבאנו עבורכם וכך לבחור בצורה הנכונה פריטי אקססוריז לאמבטיה באטליין.

 

הגודל של החלל

לא כל ארון מתאים לכל חלל אמבטיה. יש חללים שבהם המקום הוא די נדיב ובו ניתן להתקין ארון אמבטיה של 100 ס"מ ואף יותר מכך, ויש חללים שבהם המקסימום האפשרי עבור ארון אמבטיה מסתכם ב-80 ס"מ בלבד. ערכו מדידה ובחרו בדגם נוח ולא גדול מידי ביחס לחלל.

 

פועלים לפי תקציב

בסופו של דבר הכל הוא עניין של תקציב, ויחד עם העובדה כי הארון אמור לשמש לכמה וכמה שנים, עדיין לאכל אדם יכול לעמוד בעלות של אלפי שקלים עבור ארון בודד. יש לא מעט מבצעים וארונות יפים שניתן לרכוש תחת תקציב.