תיקון גגות רעפים – המדריך המלא

תיקון גגות רעפים

גגות רעפים, מעבר למראה המרשים שהם מעניקים למבנה, יש להם תפקיד רב חשיבות. וזהו בידוד המבנה מפני מים, מפני חום וקור ועוד. אך ברגע שישנו סדק באחד מהרעפים, הרי שכל האפקטיביות של הרעפים כבר לא ממש רלוונטיים. כי די בסדק אחד שיאפשר מעבר מים אל הבית וכך הקירות יירטבו, הבית יפגע והתוצאה תהיה נזק של ממש לבית.

מסיבה זו חשוב מאוד לשים לב ובמיוחד לפני בוא החורף, כי גג הרעפים הינו תקין לחלוטין.

איך נפגעים הרעפים?

הרעפים הם למעשה עשויים ממר חזק ואיכותי במיוחד אשר אמורים לתת מענה מושלם לאורך זמן. אך בכל זאת קורה לא פעם כאשר בעקבות התקנה של דוד שמש או צלחת לוויין, כאשר כתוצאה מעבודה לא מספיק זהירה, נפגע רעף אחד. וכאמור, רעף בעייתי אחד כבר פוגם בכל האפקטיביות של הרעפים כולם.

מלבד הפגיעה במבנה מפני הגשמים, חשוב לדעת כי רעפים שבורים עלולים לעוף ברוח. נפילה של רעף עשויה לסכן חיי אדם ולהוביל לאסון של ממש. זוהי גם כן סיבה טובה דיה לעקוב ולבדוק את מצב הרעפים ולכל הפחות לקראת החורף הקרב ובא.

איך מתקנים את גג הרעפים?

  • לא לבד! – לפני הכול חשוב לדעת כי למרות שנראה אולי כי החלפת רעף שבור זה אולי סיפור של מה בכך, הרי שזה ממש לא כך. מדובר בעבודה אשר אמורה להתבצע בעזרת איש מקצוע אשר מכיר היטב את התחום של תיקון גגות רעפים והוא בקי בעבודה הזו. כך העובדה תוכל להתבצע בצורה הכי נכונה והכי מקצועית.
  • בטיחות לפני הכול – דבר נוסף שחשוב מאוד לתת עליו את הדעת זה ההקפדה על הבטיחות בעבודה. העבודה של הגגן מתבצעת מטבע הדברים בגובה, בתנאים מאוד מורכבים. על מנת שהמלאכה תתבצע בצורה נכונה, חשוב מאוד כי היא תיעשה על ידי איש מקצוע שמכיר את תנאי העבודה ואת תנאי השטח המורכבים. כך אפשר יהיה להיות רגועים כי הוא יצליח לעשות את זה במירב הזהירות ובלי להסתכן.
  • ביטוח – חשוב כמובן לוודא כי העובד מטעם חברת זיפות גגות הינו מבוטח והוא מבצע את העבודה בחומרים הבטוחים והאיכותיים ביותר.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

ריהוט לבית במבצע

תעשיית הריהוט לבית פורחת, אבל זה יכול להיות קשה לעמוד בקצב הטרנדים והמוצרים אשר כובשים את שוק הרהיטים. מאמר זה יוכל לספק לצרכנים כמה המלצות

קרא עוד »

איטום גגות – שלב אחר שלב

בעבר איטום גגות נעשה על ידי איש מקצוע שהיה צריך להיעזר בחברת ניהול הבניין כדי לבצע איטום. קבלן הגגות היה מגיע אליכם הביתה, עוטה על

קרא עוד »