גרילנדות סולאריות – לאן זה מתאים?

גרינלנדות סולארית היא מושג חדש של אנרגיה מתחדשת שניתן להפיק מהשמש, המים והאדמה. זהו מקור אנרגיה בר קיימא שיספק אנרגיה נקייה וירוקה לדורות הבאים. אזורים ירוקים סולאריים הם אזורים המכוסים באנרגיה סולארית. יש להם פוטנציאל רב לייצור אנרגיה ולמקורות אנרגיה מתחדשים.

אנרגיה סולארית היא צורה חדשה של אנרגיה נקייה ומתחדשת. כיום יש נורות סולאריות ופנסים סולאריים המורכבים מפאנלים סולאריים על גבי הקרקע או על מבנים, המייצרים חשמל כאשר השמש זורחת עליהם. סוג זה של אנרגיה מתחדשת הוא מאוד יעיל וחסכוני.

אנרגיה סולארית יכולה לשמש למטרות רבות ושונות, החל מייצור חשמל לחימום בתים ועד אספקת מזון בר קיימא לאנשים שחיים באזורים כפריים. היתרון העיקרי שיש להם על פני תחנות כוח מסורתיות הוא שמנורות סולריות כמו גרינלדיות סולריות אינן דורשות דלק או גז טבעי וניתן להשתמש בהן בכל מקום בעולם ללא הגבלות כלשהן.

למה כדאי לבחור נורות סולאריות? 

חשמל סולארי הוא מקור אנרגיה מתחדש שניתן להשתמש בו לייצור חשמל לבתים, למשרדים ולמפעלים שלנו. וגם לצרכי תאורה. כיום יש גרילנדות סולאריות זמינות גם במגוון גדלים וצורות, מה שהופך אותן למושלמות עבור כל מיני פרויקטים ועיצובים. בחרו שרשרת נורות סולארית – כמו גרילנדה לד 50 כדורים צבע לבן חם או קישוטים מדהימים ומאירים לגינה במגוון גדלים החל מנורות קטנות עד נורות כדור גדולות. עוד אפשר למצוא שרשרת נורות צבעוניות ומעוצבות בשאר עיצובים מעניינים. 

בחרו גרילנדה סולארית בעלת 8 מצבי תאורה לפחות או יותר, ובחרו תאורה אשר נדלקת בצורה אוטומטית עם רדת החשכה למשך 8-10 שעות בהתאם למצב הטעינה ובהתאם לצרכים שלכם. כך תוכלו להאיר את הסביבה שלכם בחסכון וביצירתיות. 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

גורקן – יזמות נדלן

נדל"ן הוא נושא פופולרי מאוד. לא מדובר רק בנדל"ן אלא גם באנשים שעוסקים בו. אנחנו צריכים להיות מודעים לעובדה שיש הרבה אנשים שלא יודעים איך

קרא עוד »

כל השימושים למקפיא אמבטיה

בעוד שעלות המזון עולה כל הזמן, עלות האחסון יורדת. המשמעות היא שניתן להשתמש במקפיא גדול לאחסון מזון לפרקי זמן ארוכים יותר. מקפיא אמבטיה משמש לאחסון

קרא עוד »