תביעה לפינוי מושכר – המדריך המלא

תביעה לפינוי מושכר

הדבר החשוב ביותר שעליכם לעשות בבואכם להשכיר את הנכס שברשותכם הוא לקבל מהשוכר ערבויות ובטחונות ליום שבו תרצו לסיים את ההשכרה ואת החוזה אתו. אם לא עשיתם זאת תאלצו להגיש תביעה לפינוי מושכר.

שוכרי הנכס 

ישנם מצבים שבהם שוכרי הנכס שלכם לא יעמדו בהתחייבויות שלהם והראשונה היא תשלום עבור השכירות. אם מסיבה כל שהיא לא דאגתם לביטחונות או לערבים שמהם תוכלו לקבל את הכספים המגיעים לכם, חשוב כי תמהרו לפעול ולא תקלו ראש ותתפתו להאמין להבטחות השוכרים שידחו אתכם שוב ושוב.

תהליך פינוי המושכר 

את תהליך פינוי המושכר חשוב לעשות בליווי ובייעוץ של עורך דין מקצועי הבקיא בתחומי החוזים שיוכל להדריך אתכם ולפעול בשמכם במקרה הצורך. בתחילה מעבירים מכתב לשוכר ובו תתריעו על המצב ועל כוונתכם לפנות לערכאות. במקרים שבהם תפעלו נכון ולפי עצת עורך דין תוכלו לסיים את ההליך בקצרה ובמהירות לעומת הליכים שאינם מתנהלים נכון ויכולים להמשך זמן רב. 

פניה לבית המשפט 

אם לא נענתה פנייתכם לשוכרים, זה הזמן להגיש תביעה לבית המשפט דרך משרד עורכי דין ניר אביבי. השוכר יידרש להגיב בכתב הגנה תוך תקופה מסוימת שלאחריה יקבע דיון בבית המשפט שם ייתן פסק דין. אם פסק הדין לא יבוצע על ידי השוכר, יהיה זכאי בעל הנכס, המשכיר, לפעול להוצאה לפועל לצורך ביצוע פסק הדין. ההוצאה לפועל יפעלו להוצאת השוכר מהנכס ולאחר מכן חשוב מאוד לדאוג להחלפת מנעולים ומפתחות במקרה שנשארו כאלה אצל השוכר. 

ליווי משפטי

עניינים משפטיים יכולים לקום ולפול על קוצו של י' וחוסר הבנה מעמיקה של התחום עלול לגרום לכם להפסד בתביעה. לכן חייבים להיעזר בעורך דין טרם חתימה על חוזה ולדאוג לכל הבטוחות. 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

ריהוט לבית במבצע

תעשיית הריהוט לבית פורחת, אבל זה יכול להיות קשה לעמוד בקצב הטרנדים והמוצרים אשר כובשים את שוק הרהיטים. מאמר זה יוכל לספק לצרכנים כמה המלצות

קרא עוד »

איטום גגות – שלב אחר שלב

בעבר איטום גגות נעשה על ידי איש מקצוע שהיה צריך להיעזר בחברת ניהול הבניין כדי לבצע איטום. קבלן הגגות היה מגיע אליכם הביתה, עוטה על

קרא עוד »