חיות ושטיחים איך אפשרי ליהנות משני העולמות?

שטיחי טלאים

יש אנשים שללא חיית מחמד בבית הם לא מסוגלים. יש אנשים שבלי שטיח בבית לא מסוגלים. ויש אנשים שרוצים ליהנות משני העולמות גם יחד – גם שטיח בבית וגם חיית מחמד בבית. האם שני הדברים הללו יכולים ללכת יחד? האם ניתן לגדל כלב או חתול בבית עם שטיחים בלי לספוג נזקים? התשובה חיובית. אבל כמו כל דבר צריך לדעת איך לעשות את זה נכון כדי שחיית המחמד תוכל ליהנות מאיכות חיים טובה, ואילו השטיח יישמר במצב טוב ונקי לאורך זמן.

כך תעשו את זה

אז גם אם אתם מגדלים חיית מחמד בבית אתם יכולים לעשות שימוש קבוע בשטיח. אבל אתם רק צריכים לדעת איך לעשות את זה נכון, ראו כאן לדוגמא. כי אם תלמדו להתנהל בצורה המומלצת, תצליחו ליהנות משני היתרונות גם יחד.

  • ניקיון קבוע של השטיח – בכל בית יש לבצע פעולת ניקיון קבועה ושגרתית של שטיחי טלאים. וזאת מטבע היותם סופחי אבק ולכלוך. כמובן שבבית בו יש חיית מחמד יהיה צורך לבצע את הניקוי בצורה קפדנית יותר וגם לעיתים קרובות יותר. כך נוכל למנוע הצטברות של פרווה ושערות, ולשומר על השטיח נקי.
  • סירוק קבוע של הפרווה – עלינו לוודא כי אנחנו מסרקים את פרוות הכלב או החתול באופן שגרתי על פי הנדרש בהתאם לסוג הפרווה ולרמת ההשרה של החיה. הסירוק ימנע נשירה בלתי מבוקרת שתכסה את השטיח שלנו באופן שיטתי.
  • אילוף וכללים – אם הצלחנו לאלף את חיית המחמד שלנו וללמד אותה את כללי ההתנהגות בביתנו, הרי נוכל למנוע נזקים שעלולים לפגוע בשטיח. זה כולל בין היתר אילוף לעשיית צרכים במקום המתאים וכדומה. בנוסף נדאג לספק לחיית המחמד תעסוקה טובה וצעצועים מתאימים כדי למנוע ממנו התעסקות מיותרת בשטיח.
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

קבלן חשמל מומלץ
Blogging
maayan

איך למצוא קבלן חשמל מומלץ?

צריכים לבצע עבודות חשמל בבית? משפצים ורוצים לבנות מערכת חשמל חדשנית וגדולה? זקוקים לעבודות חשמל בבניין שלכם? במקרים אלה, חשמלאי

קרא עוד »