איך לשלב תאורה יוקרתית בעיצוב הבית

תאורה יוקרתית בעיצוב הבית

מהי תאורה יוקרתית? האם מדובר בהכרח בתאורה שאמורה לעלות אלפי שקלים? אז כאן אולי כדאי להגדיר מחדש את המושג יוקרה. יוקרה לא נמדדת דווקא בערך כספי. מדובר במוצרים איכותיים, מוצרים שווים, מוצרים שלא כל אדם מהשוק יפרגן אותם לעצמו. אך עדיין זה לא אומר שמדובר בהכרח במוצרים יקרים. אם אנחנו עוסקים בנושא של תאורה, חשוב לציין כי תאורה יוקרתית היא לאו דווקא תאורה יקרה, ראו זאת בחנות הום לד תאורה יוקרתית, בחנות תוכלו למצוא גופי תאורה במחירים שונים שמתאימים לכל אחד. .

איך משלבים את התאורה היוקרתית בבית?

אם חשקה נפשכם בתאורה יוקרתית לבית, אתם חייבים לבדוק עם עצמכם, מה באמת אתם רוצים ומה יענה על הצרכים של הבית שלכם. התאורה אמורה להשלים את מה שיש לכם כבר בחלל. זה לא כמו רהיט שמופיע בפני עצמו. מדובר במוצר שנועד להאיר את החלל ואת כל מה שיש בו. התאורה אמורה אם כן להשתלב עם העיצוב כולו כאשר הוא יכול להיות מעוצב ויוקרתי בפני עצמו.

התוצאה של תאורה כזו, תעניק את היוקרה הרצויה לחלל ותשתלב היטב עם הנוף הכללי.

איך משלבים את התאורה בעיצוב של הבית?

אז הבנו שנכון לשלב תאורה יוקרתית לבית. אך כאן חשוב לדעת שלא כל גוף תאורה וגם לא כל סגנון של תאורה יוכל להתאים לכל בית ולכל עיצוב.

על כן, לפני שאתם נכנסים לחנויות התצוגה ומתחילים להתבלבל, כדאי מאוד להזמין איש מקצוע מתחום התאורה. כיום ישנם אלו אשר מעניקים ליווי מקצועי מלא לאורך כל הדרך עד שהבית מואר היטב לשביעות רצונם של הלקוחות. דעו שבאתר http://www.homeled.co.il תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי לפני רכישה.

זה מתחיל בביקור של מעצב התאורה. הוא מתרשם מהחלל הנתון, שומע את היעדים ואת המטרות של כל החללים, רואה את הסגנון העיצובי של הבית ובהתחשב בכל אותם הנתונים הוא יבנה את תכנית התאורה הכי מתאימה והכי מושלמת. הליווי המקצועי חוסך את הבלבול מול האפשרויות הרבות והוא גם עושה לנו סדר מבחינת התאורה כאשר התוצאה בסופו של דבר תהיה מושלמת גם מבחינה מקצועית ועיצובית.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

אינטרפוץ 4 דרך

בשנים האחרונות כבר אי אפשר להתעלם מברזי האינטרפוץ. כולנו מכירים אותם ורואים אותם בכל מקום, אבל מתי בפעם האחרונה עצרתם לנסות להבין בכלל על מה

קרא עוד »