מטבח 3 מטר

מטבח 3 מטר

מטבחים קטנים הם בדרך כלל כאלה הנמצאים במרחבים של דירות קטנות או בתים קטנים והם מספקים 2- 3 מטרים רבועים שבהם יש להקים מטבח על כל אגפיו ולייצר מרחב שיהיה פרקטי שימושי ונוח. אבל מה מכיל מטבח קטן בגודל של 3 מטרים? הנה כמה אלמנטים שכל אחת ואחד צריכים במרחב הבישול והאירוח שלהם:

מטבח 3 מטר צריך להכיל אלמנטים איכותיים וחזקים שיספקו מרחב נוח ושימושי, כמו גם יציב ופרקטי. מטבחים כאלה מכילים גוף עשוי עץ מסוגים שונים – בדרך כלל עץ סנדוויץ". עוד חשוב שדלתות הארונות יהיו כאלה עם טריקה שקטה למקסימום נוחות.

 חשוב שבמרחב יהיו חללי אחסון נוחים לכל הכלים והמכשירים שאתם זקוקים להם כמו גם משטחי עבודה בגדלים הדרושים ובהתאם לתכיפות שבה אתם מבשלים במרחב. 

בין היתר חשוב שמהטבח יכלול שיש נוח וכיור נירוסטה ארונות עליונים ותחתונים, מקום לפח אשפה (רצוי נשלף) ושאר אלמנטים למקסימום נוחות. 

כמה עולה מטבח 3 מטר?

בכול הנוגע לעלויות: המחירים משתנים כמובן בהתאם לסוג העץ בו ישתמש איש המקצוע של מטבחי ליבורנו כדי לבנות עבורכם את המטבח. בין היתר העלויות ישתנו בהתאם לאיכות האלמנטים כמו מגירות, פרזולים, מכשירי חשמל, גז, תנור וכולי. אם תבחרו חברה איכותית לבניית מטבחים קטנים תוכלו לשלב בין נוחות לפרקטיות וגם להנות ממחירים נמוכים יחסית כמו 4500 שקלים בממוצע למטבח קטן. 

כדי לבחור בטובים ביותר בררו אודות נגרים או חברות טובות שעוסקות בתחום תוך התמקדות במי יודע לבנות את המרחב הטוב ביותר בחלל קטן. בהצלחה!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?