מה צריך לדעת כשבוחרים חיפוי קיר בסלון?

אבן קיסר

אחד הטרנדים הנפוצים כיום ביותר בעיצוב בתים הוא חיפוי קירות. בעבר, כיסוי הקירות היה מתבצע על ידי צבע ומי שבכל זאת רצה משהו שונה היה משתמש לכל היותר בטפטים. כיום, קיימות בשוק אופציות רבות לחיפוי קירות לצרכים שונים.

חיפוי קירות יכול להיות בשביל צרכים דקורטיביים או לשילוב גוונים ואלמנטים שונים בחדרי הבית. מה צריך לדעת כשבוחרים חיפוי קיר בסלון? אילו חיפויים קיימים היום? כל המידע כאן לפניכם.

תנאי החדר

תחילה חשוב לדעת מהם תנאי השטח סביב המקום אותו תבחרו לחפות. חשוב לקחת בחבות את אחוזי הלחות, מידות החום והקור בחדר, חשיפות למים וכדו'. על פי זה תבחרו מה החיפוי המתאים לכם.

בחדר האמבטיה למשל, לא מומלץ להשתמש בחיפוי אבן גיר, מכיוון שהיא סופחת לחות והחיפוי לא יחזיק מעמד לאורך זמן.

חיפוי קיר בסלון

חיפוי קיר בסלון יכול להיות חוויה יוצאת דופן. גם במחירים זולים מאוד, תוכלו לעצב את קירות הסלון שלכם כמו שחלמתם במינימום זמן וכסף. לחיפוי בסלון יש תפקיד עיצובי ופחות פרקטי בבית. רוב המעצבים אוהבים לבחור קיר אחד שיהווה את מוקד המשיכה המרכזי בסלון, שימשוך את תשומת לבכם.

צבע וסגנון החיפוי

את חיפוי הקיר בסלון עלינו להתאים לעיצוב של שאר החלל בחדר, אך תוכלו לעצב אותו בשלל סוגי חיפויים.

מגוון החיפויים הוא עצום, את הקיר בסלון ניתן לחפות בריקים או בדמויי ריקים, בטפט, בחיפויי גרניט ופורצלן ועוד סוגים רבים.

סוג החיפוי

בכל סוגי החיפויים ישנם 'תתי קטגוריות'. לדוגמה, אבן טבעית, תוכלו לבחור בסוגי אבן רבים כאשר הבחירה שלכם תהיה בהתאם לתכונות החדר. ישנם אבנים שיכולים לספוג מים ויש כאלה שפחות. ישנם אבנים רכות וחזקות ועוד. למידע נוסף בנושא חיפוי קירות פנים

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?