מה חשוב לדעת לפני שבוחרים שיפוצניק

שיפוצניק

אם אנחנו רוצים לערוך שיפוץ מקצועי ואיכותי, שיפוץ שיעמוד בתוכניות שלנו, בין אם זה בבית או בעסק, הרי שעלינו להיעזר בצוות מקצועי מתאים לשם כך, במילים אחרות, עלינו להיעזר בקבלן שיפוצים שיכול להוביל את התהליך ולספק לנו את כל מה שנדרש לשם כך.

לפני שאנחנו ממהרים לבחור שיפוצניק ברמת גן כזה או אחר, עלינו לדעת כיצד לעשות את זה בצורה נכונה, עלינו להבין מה בדיוק אנחנו אמורים לחפש ועל פי אילו פרמטרים אנחנו אמורים לבחור את הקבלן שלנו.

לפני שאנחנו נציג כמה נקודות שיעזור לנו בכך, צריך לומר, יש מקרים מסוימים בהם לא נידרש לפנות לקבלן שיפוצים ביהוד מונוסון ונוכל להזמין שיפוצניק כללי, איש מקצוע ספציפי, או אפילו הנדימן שיבצע עבורנו את העבודה. זה תלוי בסוג העבודה וכן זה תלוי בגודל שלה. מצד שני, אם אנחנו רוצים לערוך שיפוץ גדול, משמעותי, אזי שאנחנו צריכים לבחור קבלן ואז עלינו לדעת מספר דברים בשביל לעשות את הבחירה בצורה נכונה, בצורה מושכלת.

מה הם הדברים שאנחנו צריכים לדעת על שיפוצניק

ראשית, חשוב מאוד לוודא שיש לו רישיון לעסוק בתחום. לא כל אחד יכול להיות שיפוצניק. מדובר בעבודה רצינית, משמעותית, לא כל אחד מוסמך לכך, לא לכל אחד יש את האישורים הנדרשים לבצע את העבודה הזאת.

שנית, אנחנו צריכים לדעת מה מותר לקבלן שיפוצים בקרית אונו לעשות ומה לא. יש דברים שקשורים למבנה, למערכות במבנה, שאנחנו לא יכול לגעת בהן, ורק אנשי מקצוע מוסמכים, אנשי מקצוע ספציפיים יכולים לעשות את זה.

שלישית, עבודתו של שיפוצניק, חייבת להתבצע בהתאם לתוכנית העבודה שלנו וכן היא חייבת להיות מגובה באחריות שהוא אמור לספק לנו. כמו כן, חשוב לדרוש ממנו שהוא יספק את כל התנאים הסוציאליים לעובדים שלו, כולל ביטוח, על מנת שאנחנו לא נהיה בכלל צד בעניין.

ארבע, כמובן שכל עבודה שהקבלן מבצע עבורנו, צריכה להיות מוסכמת בינינו בחוזה העבודה, שם גם ייקבע לוח הזמנים שלה, מתי הוא יתחיל לעבוד, עד מתי הוא אמור לסיים וכמה תעלה לנו העבודה.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

ריהוט לבית במבצע

תעשיית הריהוט לבית פורחת, אבל זה יכול להיות קשה לעמוד בקצב הטרנדים והמוצרים אשר כובשים את שוק הרהיטים. מאמר זה יוכל לספק לצרכנים כמה המלצות

קרא עוד »

איטום גגות – שלב אחר שלב

בעבר איטום גגות נעשה על ידי איש מקצוע שהיה צריך להיעזר בחברת ניהול הבניין כדי לבצע איטום. קבלן הגגות היה מגיע אליכם הביתה, עוטה על

קרא עוד »