עיצוב חדר השינה שלכם על פי הפאנג שוואי

עיצוב פאנג שוואי לחדר השינה

חדר השינה הוא אזור שבו צריכים לשרור רוגע בחלל שהוא מזמין ומחבק.לא פעם אנשים נוטים שלא לשמור על החדר הזה מסודר ונקי כאשר החדרים העיקריים מבחינתם הם אלה של הסלון והמטבח שמקושט עם מפות מיוחדות, מכיוון שהם הכי בולטים וחשופים לביקורת מצד האורחים שמגיעים לשם. אולם, ישנה חשיבות רבה לסידור נכון של חדר השינה לחיים רגועים מתחילת היום ועד לתומו, ולפי שיטת הפנג שוואי היפנית מדובר בעבודה של איזונים עם יין ויינג כשאר החדר צריך להיות עם אווירה של רוגע, בחיים מודרניים עתירי לחץ. איך מעצבים חדר שינה מרגיע? לפי הפרמטרים הבאים.

המיקום של המיטה

לפי תורת הפנג שווי המיקום של המיטה צריך להיות בצורה שמאפשרת לראות את האזור של כניסת החדר ללא כל בעיה, וללא הפרעות בדרך הכניסה אליו, אולם לא מול הדלת עצמה! המיטה צריכה להיות מסודרת כאשר יש לסדר את המצעים בתחילת כל יום, כדי להתחיל את היום בצורה מסודרת ולשוב אל אזור מסודר לקראת סוף היום גם. זה רצוי שלא להציב דברים מתחת למיטה על מנת לשמור על הזרימה של האנרגיה גם שם, ולכן הצבה של מגירות ושאר חפצים היא דבר שלא רלבנטי לפי זו השיטה.

צבעים רכים ונעימים

בכל הנוגע אל יצירה של אווירה רכה ונעימה, זה חשוב לשים לב כי הצבעים שאר נבחרים עבור חדר השינה הם כאלה שיוצרים ומזמינים רוגע גם כן. מה זה אומר? שלא לבצע שימוש בצבעים חזקים מידי כמו שלפעמים נמצא ע"ג וילונות לסלון, וכאלה אשר נחשבים למעוררים מידי. אלו צבעים הכי רלבנטיים לחדר שינה מרגיע? צבעים פסטליים. אם הצבע האהוב הוא אדום עז יכולים לשלב אותו בצורה מעודנת על ידי הצבה של כרית נוי אחת או מסגרת של תמונה, אבל בסופו של דבר לפי תורת הפנג שווי יש להעדיף צבעי פסטל, כמו לבנדר, ואף צבעי אדמה בהירים.

יש להקפיד על בחירה של מצעי מיטה אשר תורמים לאנרגיה חיובית, וזה אומר להקפיד על מצעי מיטה מכותנה מלאה ולא כאלה מסיבים סינטטיים. כל אלה יתרמו לא רק לשינה טובה בריאה אל לזרימה בריאה של אנרגיות בתחום הזוגי.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

ריהוט לבית במבצע

תעשיית הריהוט לבית פורחת, אבל זה יכול להיות קשה לעמוד בקצב הטרנדים והמוצרים אשר כובשים את שוק הרהיטים. מאמר זה יוכל לספק לצרכנים כמה המלצות

קרא עוד »

איטום גגות – שלב אחר שלב

בעבר איטום גגות נעשה על ידי איש מקצוע שהיה צריך להיעזר בחברת ניהול הבניין כדי לבצע איטום. קבלן הגגות היה מגיע אליכם הביתה, עוטה על

קרא עוד »