איך עובד מסנן אבנית?

מסנן אבנית

מסנני האבנית הנפוצים כיום בשוק פועלים בשתי שיטות עיקריות, קראו איך עובד מסנן אבנית. הראשונה היא השיטה הכימית, כלומר תוך כדי שימוש בכימיקלים כמו סיליפוס, אבני לשם ופוספטים, ואילו השנייה היא השיטה האקולוגית, הנחשבת לעדיפה, אשר בה ליבת המכשיר מייצרת את האלקטרונים החשמליים שמוזרמים ישירות למים.

העיקרון של שתי השיטות הוא הדומה ושיטת הפעולה היא זהה, שכן בשתי השיטות המטרה היא לשחרר בין המשיכה שמתבצעת מהסידן למגנזיום, ובכך ניתן לרכך את המים ולמנוע מצב של היווצרות אבנית בגופי חימום במכשירי החשמל בבית. השיטות הללו נחשבות ליעילות ואפקטיביות למדי במניעת אבנית בבית.

בוחרים מסנן אבנית אקולוגי

אם הבריאות שלכם ושל בני המשפחה עומדת לנגד עינכם, אז דעו לכם שהאופציה הטובה ביותר שתוכלו  לבחור בה תהיה אך ורק מסנן אבנית אקולוגי, אשר עושה שימוש בשיטה שהזכרנו לעיל, מבלי להוסיף כימיקלים כמו סיליפוס למים. כך תוכלו לטפל באבנית שנובעת מהמים הקשים בישראל וזאת מבלי שתצטרכו לקפח את הבריאות שלכם בשום צורה.

כפי שאתם בוודאי יכולים לתאר לעצמכם, אם אתם כבר בוחרים לעשות דבר כזה או אחר שיוכל להשפיע על הבריאות שלכם, אז לפחות יהיה כדאי לכם לעשות את זה בצורה נכונה ותוך כדי בחירה של מסנן אבנית איכותי מספיק, אשר מוצע על ידי חברה מוכרת בתחום שתוכל לעשות גם את עבודת ההתקנה בשבילכם.

הדרך הנכונה לרכך את המים

ריכוך המים הקשים והקשירה בין המגנזיום לסידן זוהי הדרך היעילה ביותר הידועה כיום למנוע היווצרות אבנית בגופי חימום חשמליים. רק תוודאו שאם אתם כבר בוחרים להתקין מסנן, שיהיה מדובר באופציה אקולוגית שתוכל להשתלם לכם ולהציע לכם את המענה הטוב ביותר בעבור הכסף שלכם, לפיכך תצטרכו לבדוק עם מספר חברות פתרונות אקולוגיים.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

אינטרפוץ 4 דרך

בשנים האחרונות כבר אי אפשר להתעלם מברזי האינטרפוץ. כולנו מכירים אותם ורואים אותם בכל מקום, אבל מתי בפעם האחרונה עצרתם לנסות להבין בכלל על מה

קרא עוד »