מטבחי חוץ – האם זה רלוונטי לבתים עם מרפסת?

מטבחי חוץ

בווילות ובבתים פרטיים ניתן להתקין יופי של מטבחי חוץ בגינה. מטבחים מהסוג הזה יכולים לכלול מתקני צליה מתקדמים, גרילים, מעשנות, משטח עבודה איכותי ויוקרתי ועוד. אולם, הדור החדש של המטבחים לא חייב להתאים אך ורק לחצר גדולה. אפשר בהחלט להתקין מטבחי חוץ גם בבתים עם מרפסת.

אילו מטבחי חוץ מתאימים למרפסות

כאשר שוקלים להתקין מטבחי חוץ למרפסת, צריך לשים לב לכמה דברים:

  1. גודל המרפסת – ישנם דגמים של מטבחים שיתאימו למרפסות לא גדולות יחסית. דגמים אחרים יתאימו מאוד למרפסות שגודלן עשוי להגיע לגודל של דירה קטנה.
  2. עמידות לתנאי חוץ – מטבחי חוץ חייבים להתאים לתנאי חוץ. כך למשל מקובל מאוד שחלקים גדולים מהמטבח יהיו עשויים נירוסטה או חומרים אחרים שאינם מחלידים.
  3. גריל גז מובנה – להיט עיקרי במטבחי חוץ למרפסות מתבסס על גריל גז מובנה, איכותי במיוחד. גריל שכזה מאפשר צליית בשר או חומרי גלם אחרים, במינימום מאמץ ומקסימום טעם.
  4. מאוד מתאים במרפסות להתקין יחידות מודולריות, בהתאם לשטח הפנוי ולעיצוב הרצוי. עמדות אחסון (ארוניות), כירה ניידת, כיור נייד, יחידות פלנצה נשלפות, כל אלה יכולים לייצר עמדות בישול וצלייה מלהיבות.

התאמת מטבחים בצורה טובה יותר

לצד מטבחים במפרט מוכן מראש, ישנה אפשרות להזמנת מטבחים בעיצוב אישי. אלה מתאיים לבתים עם מרפסת, במיוחד לבתים בעיצוב אדריכלי מתוקתק. אפשר להגיע עם רשימת בקשות או דרישות, על מנת שניתן יהיה להפיק את התוצאה הטובה ביותר. כמו כן, כדאי להגדיר תקציב, שכן טווח המחירים המקובל רחב ופערי המחירים נובעים מהבדלים עצומים באיכויות. מותגי איכות כמו ארגמן4יו יוכלו להפוך את המרפסת שלכם ל פינת בישול ואירוח, מדהימה ביופייה.                

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

אינטרפוץ 4 דרך

בשנים האחרונות כבר אי אפשר להתעלם מברזי האינטרפוץ. כולנו מכירים אותם ורואים אותם בכל מקום, אבל מתי בפעם האחרונה עצרתם לנסות להבין בכלל על מה

קרא עוד »