איך לעצב חדרים טרנדיים לתינוקות? 3 טיפים

איך לעצב חדרים טרנדיים לתינוקות? 3 טיפים

נסיך נולד! זה הזמן להכין עבורו את החדר עליו חלמתם במהלך החודשים האחרונים.

עיצוב החדר של התינוק חייב להיות ולהיעשות בצורה מחושבת ומתוכננת היטב על מנת שהחדר ייראה ויהיה מעוצב בצורה הכי נוחה והכי מתאימה לאם ולתינוק.

החדר של התינוק אמור להכיל כמה וכמה פריטים חשובים על מנת שהוא אכן יהיה שימושי ונוח.

נעניק לכם להלן מספר טיפים שיסייעו לכם לעצב את החדר בצורה הכי מתוקה וגם הכי נוחה. מוזמנים לקבל השראה לעיצוב ייחודי גם דרך אתר https://www.baby-lee.co.il/

טיפ מספר 1 – חדר בצבעים רכים

גם אם מתחשק לכם להתפרע עם הצבעים ובא לכם לאייר את הקירות בטפטים או במדבקות צבעוניות, אתם רוצים לרכוש רהיטים שובבים או שאתם חפצים לתלות אהיל מיוחד, שימו לב שאתם שומרים על הרכות ועל הנעימות של החדר. החדר מיוד בסופו של דבר עבור התינוק הרך והוא צריך גם להירדם בחדר ולהיכנס למצב של נינוחות ורוגע הצבעים של החדר יעשו את זה יותר מכל דבר אחר.

טיפ מספר 2 – חדר עם כל הרהיטים הנדרשים

חשוב לשים לב כי החדר יכיל את כל הרהיטים הנדרשים לצורך שימוש נוח ויעיל בחדר. זה יכלול מלבד מיטת התינוק גם שידה עבור הבגדים שלו, זה כולל גם משטח החתלה נוח, זה כול לכלול גם כורסת הנקה ובקיצור, כל מה שחושב שיהיה בחדר לצורך טיפול נעים ונוח בתינוק.

טיפ מספר 3 – חדר סמוך לחדר ההורים

חשוב מאוד למקם את חדר התינוק סמוך לחדר שבו ישנים ההורים כך יוכלו ההורים לעקוב אחר כל המתרחש בחדרו של התינוק ולשים לב בעת המתרחש מקרה מיוחד או דבר סכנה חלילה, זוהי נקודה חשובה מאוד בתכנון חדרו של התינוק. הצבעים והרהיטים לא יהיו חשובים אם התינוק לא יקבל את היחס הנכון והבטוח.

מעוניינים בטיפים נוספים לעיצוב טרנדי של חדרי תינוקות? הקליקו כאן.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

Blogging
maayan

שיפוצים בפתח תקווה

את הקבלנים הטובים ביותר בארץ, תוכלו למצוא בעיר פתח תקווה. עיר זו מבורכת באנשים מקצוע וקבלני שיפוצים והטובים שיש במדינה

קרא עוד »
מטבחים בירושלים
ריהוט פנים
maayan

מטבחים בירושלים

לקוחות ירושלמים שמעוניינים לרכוש מטבח לביתם החדש או המחודש, נחשפים לשפע של הצעות ייחודיות ונותר להם לבחור את הסגנון העיצובי

קרא עוד »