מה נחשב לריצוף שיש יוקרתי?

ריצוף באבן טבעית

אנו מכירים לא מעט סוגי ריצוף, אבל כל אחד שתשאלו אותו יוכל לומר לכם, כי ריצוף שיש הוא היוקרתי ביותר. זהו סמל לסטטוס ומעמד, שיש יוצר רושם עז בכל מקום בו הוא נמצא, הוא תורם רבות לעיצוב החללים, וכמובן ניתן למצוא מבחר סוגי שיש ובגוונים מרהיבים.

אין שני למראהו היוקרתי

סביר להניח שאם תיכנסו לבית המרוצף שיש יוקרתי, הרושם יישאר לזמן רב. השיש הינו סוג של אבן טבעית אשר עברה תהליכי ליטוש. הוא מיובא ממדינות שונות, בין הידועות ביניהן היא איטליה. לא צריך לומר מעבר לשיש איטלקי, והאסוציאציות מתחילות להסתובב בראש. הוא משדר פאר רב, אלגנטיות, ניקיון, אסתטיקה, אין שני למראה האצילי אותו הוא יוצר בחללים השונים. שיש = יוקרה!

ריצוף שיש גם לביתכם הפרטי!

היכן אנו מורגלים לראות ריצוף יוקרתי משיש? בלא מעט מבנים בהם הושקע כסף רב. מבנים יוקרתיים, בתי מלון ברמה של 5 כוכבים, בכניסה לבנייני המגדלים בת"א למשל, לא חוסכים בשקל. הבניין חייב לכבד את דייריו. אולם ריצוף שיש יוקרתי, מתאים גם לבתים פרטיים, זאת כאשר בעלי הבית, רוצים שדירתם תשדר אצילות ויוקרה.

ריצוף שיש גם מעיד על מעמדו של בעלת הבית, שכן סוג ריצוף זה איננו זול, ולא כל אחד יכול להרשות זאת לעצמו. הוא מתאים כמעט לכל חללי הבית, כולל חדרי האמבט והשירותים. אם יש בבית כמה קומות, מה שמצריך בניית מדרגות, גם הן יכולות להיות עשויות משיש.

חומר גלם חזק ועמיד

ריצוף שיש טבעי ישמש אתכם למשך שנים רבות, הרי בסופו של דבר מדובר באבן אשר מקורה בטבע, היא חזקה, חסינה בפני מפגעים, קל לנקות ריצוף משיש יוקרתי, וכל אחד יכול לבחור באם הוא מעדיף שיש מלוטש יותר או פחות, וכמובן, האבן מעובדת ברמות שונות.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

ריהוט לבית במבצע

תעשיית הריהוט לבית פורחת, אבל זה יכול להיות קשה לעמוד בקצב הטרנדים והמוצרים אשר כובשים את שוק הרהיטים. מאמר זה יוכל לספק לצרכנים כמה המלצות

קרא עוד »

איטום גגות – שלב אחר שלב

בעבר איטום גגות נעשה על ידי איש מקצוע שהיה צריך להיעזר בחברת ניהול הבניין כדי לבצע איטום. קבלן הגגות היה מגיע אליכם הביתה, עוטה על

קרא עוד »