איך לבחור ברזים לבית

ברזים

כמה ברזים יש לכם בבית? סביר להניח שאתם צריכים לחשוב מספר שניות על מנת להגיע לכמות המדויקת. לכל ברז הייעוד שלו ובהתאם לכך יהיה גם העיצוב שלו, המראה שלו וכמובן גם הפונקציות שהוא מציע.

איך תבחרו את הברזים לבית?

אז כאשר אתם באים לבחור את הברז שלכם לבית, עליכם לשים לב למטרות של הברז כמו גם לייעוד שלו ולכל מה שאתם רוצים להפיק ממנו.

ברז לחדר האמבטיה

ברור כי לחדר האמבטיה תזדקקו לברז שיש לו את האפשרות לשלוט היטב על בחירת הטמפרטורה של המים. חשוב לשלב יחד עם הברז גם 'דוש' נוח לשימוש. בין אם יהיה זה כזה שקבוע בקיר ובין אם זה יהיה נשלף עם אפשרות לשלוט על הברז באופן ידני.

כיום ישנם ברזים עם מנגנונים נסתרים אשר אלו משדרגים את המראה של חדר האמבטיה ומעניקים לו מראה נקי ומעודן.

ברזים למטבח

הברזים למטבח מכילים כיום מגוון גדול של פונקציות ואפשרויות שונות כאשר ניתן לבחור ברזים בעיצובים שונים ומיוחדים עם מגוון אפשרויות שונות. כמו לדוגמא ברזים נשלפים אשר באמצעותם ניתן לשלוט על ניקיון משטחי השיש, הכיורים או אפילו הרצפה. ברזים גבוהים שמקילים על שטיפת כלים גדולים במיוחד כמו סירים, קערות וכדומה וכן הלאה.

ברז לחדר השירותים

הברז שנועד רק לשטיפת ידיים לא חייב להיות ברז עם אפשרויות רבות. אפשר להסתפק באופציה היחידה של מים קרים בלבד וזה בהחלט יספיק.

חשוב לשים לב כי מדובר בברז שמשתלב יחד עם הכיור על מנת שיהיה נוח לשעות בו שימוש. ברז גדול מידי ביחס לכיור יהיה ברז ממש לא נוח. הוא יתיז לכל עבר וכל האזור יהיה תמיד רטוב.

ברז לכיור באמבטיה

כיור האמבטיה הוא כיור שיכול לשמש גם לרחצת תינוקות. אם הברז יתאים לצורך מטרה זו הרי שמדובר בהחלט בפתרון פרקטי ונוח במיוחד אשר מקל על ההורים.

אם תשימו לב לכל הנתונים שציינו ותיקחו בחשבון את הרגלי החיים כמו גם את מה שחשוב שיהיה לכם בברז, תיהנו בסופו לשל דבר ממוצר שיעניק לכם את התמורה המלאה.

קראו עוד על: גופי תאורה לבית

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

אינטרפוץ 4 דרך

בשנים האחרונות כבר אי אפשר להתעלם מברזי האינטרפוץ. כולנו מכירים אותם ורואים אותם בכל מקום, אבל מתי בפעם האחרונה עצרתם לנסות להבין בכלל על מה

קרא עוד »