פינת אוכל נפתחת

פינת אוכל נפתחת

אם אתם משפחה שאוהבת לארח כמה שיותר חברים ובני משפחה לארוחות ערב, שישי, שבת בצהריים או כל זמן אחר – וודאי נתקלתם בבעיה המוכרת של חוסר במקום ישיבה לכל האורחים שמגיעים לסעודה המורחבת. לעיתים מצאתם כי הפתרון המתאים באותו הרגע הוא לקחת כיסא משחב מהחדר של הילד, לשלוף כיסא פלסטיק שנמצא בחצר או אולי להסתפק בשרפרף הקטן שנמצא בחדר האחסון בבית. במידה והשולחן של פינת האוכל קטן ואין עליו מקום לכולם, אתם אפילו נאלצים למצוא פתרונות הרבה יותר מורכבים.

כדי שלא תצטרכו לאלתר ברגע האחרון, וגם להעניק נוחות מרבית לאורחים שמגיעים אליכם – מומלץ לבחור פינת אוכל נפתחת שתאפשר לכולם לשבת בנוחות, וכך אתם לא תצטרכו לחפש פתרונות שאינם אידיאלים.

מהם היתרונות של פינת אוכל נפתחת

  • נוחות – כפי שנאמר, פינת אוכל נפתחת מאפשרת לכולם להרגיש נוח יותר בזמן הישיבה סביב השולחן. גם אם ברגע האחרון אורחים נוספים מצטרפים לארוחה, פשוט פותחים את פלטת השולחן הנוספת, וכך יש מקום לכולם בארוחה.
  • קומפקטיות – פינות אוכל נפתחות מצוינות במיוחד עבור בתים עם חללים קטנים יחסית, כך שאינם יכולים להכיל פינת אוכל גדולה עם שולחן ארוך ומרווח. באמצעות הפלטה הנשלפת שמאריכה את השולחן, ניתן להשתמש בה במידת הצורך מבלי לתפוס מקום רב בחלל פינת האוכל בבית.
  • התאמה אישית – היתרון המשמעותי של פינת אוכל נפתחת הוא אופן ההתאמה החופשי שניתן לעשות לשולחן. אם רוצים לאכול יחד עם מספר מצומצם של אנשים, אפשר להשאיר את השולחן כפי שהוא ולאכול יחד באווירה אינטימית יותר. במידה ומגיעים יותר אנשים לארוחה, כולם יוכלו להתרווח בעזרת האופציה של השולחן הנפתח לפלטה נוספת.

כך תבחרו את פינת האוכל המושלמת לבית

אין ספק כי הפתרון של פינת אוכל נפתחת הוא דבר נהדר לכל בית ומשפחה. כיום ניתן למצוא מגוון ענק של סוגים שונים של פינות אוכל נפתחות, כמו לדוגמה באתר של degemltd.co.il המציע מגוון רחב של דגמים ועיצובים. מומלץ לבחור את פינת האוכל המתאימה ביותר על פי גודל החלל בבית המיועד לפינת האוכל, וליהנות מהיתרון של פלטת שולחן נפתחת במידת הצורך.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

אינטרפוץ 4 דרך

בשנים האחרונות כבר אי אפשר להתעלם מברזי האינטרפוץ. כולנו מכירים אותם ורואים אותם בכל מקום, אבל מתי בפעם האחרונה עצרתם לנסות להבין בכלל על מה

קרא עוד »