הדברה ירוקה – האם היא בטיחותית לבעלי חיים?

חברת הדברה

שיטת ההדברה הוותיקה עושה שימוש במגוון חומרים כימיים שמיועדים להרחיק בעלי חיים לא רצויים ממקומות מחיה של בני אדם. החומרים הכימיים הם למעשה סוגי רעלים שונים אשר גורמים למותם של בעלי החיים בצורה כזו או אחרת. כיום, עם העלאת המודעות לסבלם של בעלי החיים, החלו להשתמש בחומרי הדברה 'ירוקים' לצורך התפטרות מבעלי החיים הלא רצויים.

הזמינו חברת הדברה >>>

הדברה כימית לעומת הדברה ירוקה

כאמור, חומרי ההדברה הכימיים מיועדים להביא למותם של בעלי החיים הפולשים וכך לסלק אותם ממרחב המחיה האנושי. לעומת זאת, ההדברה הירוקה מיועדת לשמור ולהגן על בעלי החיים מפני המוות. שיטת ההדברה הירוקה משתמשת בחומרי הדברה אורגניים לצורך הרחקתם של בעלי החיים ועושה הכול בשביל לשמור עליהם חיים ובריאים.

הדברה ירוקה – כדי למנוע מוות של בעלי חיים

המושג הדברה כבר מזמן אינו שם נרדף להכחדת בעלי חיים, וזאת לאור ההבנה כי בעלי חיים רבים אינם מהווים מטרד מסוכן לבני האדם אלא להיפך. נכון שאף אחד אינו מעוניין שיסתובבו לו בעלי חיים במרחב האישי, אך זו עדיין לא סיבה לקטול אותם ויש מגוון אמצעים אחרים להרחיק אותם ולגרום להם להעדיף מקום מחיה אחר. אז זו השיטה של ההדברה הירוקה; הרחקת בעלי חיים ממקומות מסוימים אך ללא פגיעה ממשית בהם.

איך מתבצעת הדברה ירוקה?

הדברה ירוקה מתבצעת באמצעות חומרים אורגניים אשר אינם מכילים כימיקלים מסוכנים. חומרי הדברה אלו כוללים אבקות שונות, שמנים מסוגים שונים, פיתיונות ומלכודות וכמובן אמצעי הדברה ביולוגיים. מרבית החומרים שצוינו לעיל, גורמים לבעלי החיים להימנע מלהגיע למקומות בהם הם מיושמים ורובם ככולם נחשבים לבטיחותיים לשימוש ואינם גורמים כל נזק לסביבה או לבני האדם.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

ריהוט לבית במבצע

תעשיית הריהוט לבית פורחת, אבל זה יכול להיות קשה לעמוד בקצב הטרנדים והמוצרים אשר כובשים את שוק הרהיטים. מאמר זה יוכל לספק לצרכנים כמה המלצות

קרא עוד »

איטום גגות – שלב אחר שלב

בעבר איטום גגות נעשה על ידי איש מקצוע שהיה צריך להיעזר בחברת ניהול הבניין כדי לבצע איטום. קבלן הגגות היה מגיע אליכם הביתה, עוטה על

קרא עוד »