כמה זמן לוקח פינוי בינוי?

תהליך של פינוי בינוי הוא תהליך שלוקח הרבה יותר זמן ממה שחושבים. הרבה פעמים, וודאי בכל מה שקשור לתרבות הבניה בארץ, אנחנו מדברים על תהליכים שמתחילים בעיכוב אחד שמשפיע בסופו של דבר על התהליך כולו שמתארך בגלל עוד ועוד עיכובים. תהליך של פינוי בינוי הוא תהליך בו מוציאים את הדיירים הקבועים מהבניין, מהדירות שלהם ובמקום מתחיל תהליך בנייה שיכול לקחת זמן רב. לאורך הזמן הזה אותם דיירים עוברים כל מיני שינויים בחיים. אלו משפחות צעירות שמתרחבות, אנשים מבוגרים שהילדים שלהם עברו מהבית והם צריכים פתרונות דיור אחרים ועוד. כך שבאמת מדובר על תהליך שהוא מסובך וכזה שלא תמיד מתחילים אותו כפי שמסיימים בסופו של דבר, לעיתים אף כדאי לבחון אפשרות של רכישת דירה בפרויקט תמ"א 38 , לשיקולכם.

מה האורך של התהליך 

הדרך אל היתר הבניה הנכסף יכול לקחת בערך שנתיים. זו תקופה בה בדרך כלל הדיירים עדיין מתגוררים בבניין. התהליך של העבודות תלוי מאוד בתוכנית הבניה ובשינויים שתמיד עלולים להתרחש. הרי כולנו בוגרים של מגיפת הקורונה וכולנו יודעים טוב מאוד מה קרה בעקבותיה. 

האורך של התהליך, של תהליך הבנייה, הוא בדרך כלל של שנתיים ולעיתים אפילו יותר. חשוב להתאזר בסבלנות ולנשום עמוק. התהליך עתיד לקחת זמן ולחץ ומועקה לא ישפיעו על אורך הזמן עד לקבלת התוצאה הרצויה. 

חשוב שתדעו מה הזכויות שלכם

תהליך בניה של פינוי בינוי הוא תהליך בו בקלות אתם עלולים למצוא את עצמכם מאבדים את הזכויות שלכם בלי לדעת. חשוב מאוד לבחור אנשי מקצוע שילוו אתכם לאורך הדרך ויבטיחו כי תקבלו בסוף את התהליך את מה שהבטיחו לכם בתחילתו של אותו התהליך.

לשאלות נוספות בעניין ולקבלת מידע מקצועי שיעזור לכם לקבל החלטות נבונות, בקרו באתר http://weislaw.co.il/

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

אינטרפוץ 4 דרך

בשנים האחרונות כבר אי אפשר להתעלם מברזי האינטרפוץ. כולנו מכירים אותם ורואים אותם בכל מקום, אבל מתי בפעם האחרונה עצרתם לנסות להבין בכלל על מה

קרא עוד »