מה זה ביטוח קבלנים?

1791004-min

כל קבלן לוקח ריזיקה מסוימת כאשר הוא יוצא לדרך ומחליט לקחת על עצמו פרויקט בנייה. אמנם כל בעל עסק נמצא בסיכון תמידי. כיוון שכל עסק עלול לקרוס ביום מן הימים, לאבד מערכו או להתמודד מול מתחרים אימתניים שיגרמו לנזק של ממש. אבל בתחום הבנייה העניין מורכב עוד יותר. וזאת מחמת מספר סיבות.

  • תנודות – בענף הבנייה קיימות תנודות רבות. מדובר על שינויים מרחיקי לכת שמביאים לתזוזות עצומות בנדל"ן. עליות ערך, מיזמים חדשים, ביקוש וכן הלאה. התנודות הללו משפיעות על ערך הנכסים ועל העסקאות של הקבלנים.
  • סיכונים – כל פרויקט בנייה כולל בתוכו גם סיכונים. כיוון שכאשר יוצאים לדרך לעולם אי אפשר לדעת כיצד תסתיים הדרך, ומתי בדיוק זה יקרה. המציאות מלמדת כי פרויקטים של בנייה עשויים להתמשך זמן רב, ולהיסחב על פני תקופות ממושכות. מה שגורר כמובן נזקים משמעותיים לקבלן. כמו כן עלולים לחול שינויים בתוכניות. וכל שינוי כרוך אף הוא בשינוי משמעותי בעלויות ובהשקעה.
  • תאונות עבודה – אין ספק שענף הבניה חושף את העובדים לנזקים רבים. אמנם יש הנחיות בטיחות וכללים באשר ללבוש מגן. אך יחד עם זאת לא פעם אנו שומעים על מקרה של תאונה בו פועל נפצע או אפילו נהרג כתוצאה מתאונת עבודה. מקרה כזה עלול לגרום לעצירת העבודה ולגרום למכת מחץ לפרויקט כולו. ביטוח תאונות עבודה באתר בנייה הינו ביטוח חשוב מאוד, לא מומלץ לחסוך עליו.

ביטוח קבלנים – לצאת לדרך בבטחה

כדי למנוע את החששות הרבים ולצאת לדרך בבטחה, חשוב לרכוש ביטוח מתאים. אמנם מדובר על ביטוח יקר יחסית, שכן הביטוח הזה כולל בתוכו סיכונים לא מעטים. אך יחד עם זאת הוא מהווה גם גורם מגבה שיוכל לחסוך לקבלנים הפסדים עצומים. כי כאשר הפרויקט מגובה ומבוטח היטב, כאשר כל ההיבטים נלקחו בחשבון והם נמנו אחד לאחד בפוליסה, הקבלן יכול להיות רגוע ושלו. הוא אמנם לקוח על עצמו סיכונים שונים, אך במידה ואכן יתרחש נזק כלשהו, הוא לא יספוג אותו בעצמו. כיוון שיש כאן חברת ביטוח שעומדת מאחוריו עם ביטוח מתאים שכולל כל מה שחשוב. ביטוח קבלנים מתאים יביא תועלת עצומה!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

ריהוט לבית במבצע

תעשיית הריהוט לבית פורחת, אבל זה יכול להיות קשה לעמוד בקצב הטרנדים והמוצרים אשר כובשים את שוק הרהיטים. מאמר זה יוכל לספק לצרכנים כמה המלצות

קרא עוד »

איטום גגות – שלב אחר שלב

בעבר איטום גגות נעשה על ידי איש מקצוע שהיה צריך להיעזר בחברת ניהול הבניין כדי לבצע איטום. קבלן הגגות היה מגיע אליכם הביתה, עוטה על

קרא עוד »