למי פונים עבור שימור מבנים?

שימור של מבנים פרטיים וציבוריים הינה פעולה מתחום הנדסת המבנים והאדריכלות שנועדה לחדש את המבנה הן מבחינה יסודית ותחזוקתית והן מבחינת המראה. בדרך כלל, עושים את זה למבנים שיש להם חשיבות רבה בעיני הדיירים שרכשו את הדירה וגרים בה בעצמכם ולא משכירים אותה, אל לחלופין מבניה מיוחדים שיש להם חשיבות סנטימנטלית. מבני ציבור, בתים ישנים שמייחדים את העיר ועוד מבני מיוחדים בעלי "אופי" בעיני תושבי העיר זוכים לתוכנית שימור מבנים שנועדה לחדש ולהחזיר אותם "לימי הזוהר" שלהם. 

מה עושים במסגרת שימוש מבנה?

במסגרת פרויקט של שימור מבנה מתייחסים לכל ההיבטים של הבניין – תיקון ושיפוץ של היסודות שלו, כולל מצב הקירות, התשתיות הפנימיות, הריצוף, המעטפת וכן תחזוקת המבנה באופן כלל ונרחב. שימור היא שיטה שנועדה לשמור על המבנה כמו שהוא, רק ברמה טובה יותר. שיחזור לעומת זאת, זה להחזיר את הצורה המקורית לבניין שאיבד זה מכבר את הצורה הקודמת והמפוארת יותר. 

למה בכלל לבצע שימור מבנה ולמי זה מתאים?

כאמור, שימור מבנים נועד להחזיר את המצב של הבניין או הבית בו אתם גרים למצב הטוב ביותר שלו. אתם חייבים שחברת שימור המבנים שאתם מזמינים ידעו בדיוק מה אתם מחפשים מהבית שלכם ועד כמה חשוב לבצע את המלאכה באמצעות כלים ומכשירים שלא יהרסו את האלמנטים הקודמים שהפכו את המבנה למה שהוא היה.

כמה עולה לבצע שימור מבנה?

בנוגע למחיר, וודאי שמדובר בפרויקט שיכול לקחת הרבה כסף. זה תלוי בהמון פרמטרים, כמו למשל גודל הבית. בית גדול ויוקרתי יותר יעלה לכם יותר לשמר אותו. בתים שבנויים לגובה ואתם רוצים לבצע שימור גם מבחינה חיצונית, יהיה צורך להרים פיגומים ולבצע עבודות לגובה, מה שגם יוסיף למחיר. חומרים, כלים, מכשירים ועוד בהם משתמשים בביצוע הפרויקט שלכם יכול להשפיע על גובה המחיר הסופי, שיכול להיות כמה עשרות אלפי לכמה מאות אלפי שקלים.

לפרטים נוספים: http://casif.co.il/

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

אינטרפוץ 4 דרך

בשנים האחרונות כבר אי אפשר להתעלם מברזי האינטרפוץ. כולנו מכירים אותם ורואים אותם בכל מקום, אבל מתי בפעם האחרונה עצרתם לנסות להבין בכלל על מה

קרא עוד »