קרמיקה למטבח

קרמיקה למטבח

כאשר מדובר בבית חדש, שיפוץ דירה או הרחבת המטבח יש תמיד התרגשות גדולה באוויר כיוון שהמטבח הוא לב ליבו של הבית, כל הדברים המעניינים מתרחשים בו וזו נקודת מפגש קולינרית ומשפחתית חשובה ביותר בחיי היום יום.

בחירה של קרמיקה למטבח 

לכן כאשר מגיעים לשלב בחירת קרמיקה לרצפת המטבח או בחירת דגמי בריקים לקירות קיימות התלבטויות רבות. הרצון הוא ליצור שלמות עיצובית בין ארונות המטבח, משטחי העבודה, מכשירי החשמל והקרמיקה שתודבק על הרצפה והקיר. כאשר בוחנים את כל הצבעים, קל יותר לחשוב על הכיוון שייצור את הנראות הייחודית המתאימה לסגנון העיצוב.

אריחי הקרמיקה הטרנדיים הם בגווני לבן, אפור ושחור עם נגיעות צבעוניות במקצתן, אפשר לבחור באריחים בעלי נראות מיוחדת שלא רואים בכל מקום וגם בצורות הנדסיות ייחודיות. ריבועים קטנים, ריבועים גדולים או ענקיים ואופציות מעניינות נוספות.

אריחי קרמיקה מעוצבים 

מי שאוהב את האריחים המצוירים שנראים במבנים הישנים של תל אביב, יוכל למצוא באתר מילסטון שפע של דוגמאות חדשות בסגנון רטרו זה, וכך ליצור מראה כללי מיוחד מאד של המטבח בגוונים צבעוניים, קלילים ויפהפיים.

לחלופין אפשר לרכוש אריחי פורצלן איכותיים בטיב מעולה שמתאימים מאד לדריכת הרגל הרבה שמתרחשת במטבח יום יום. האריחים הללו קיימים בקשת רחבה מאד של גוונים, החל מלבן, דרך גוונים רבים של שמנת, אפור בהיר וצבעים כהים יותר על הספקטרום החום, הצבעוני ועד שחור. קיימות מרצפות חלקות ואחרות מאט או מבריקות בגוונים אחרים ודוגמאות נוספות שמפתיעות כל מי שנכנס למטבח.

טרנדים אופנתיים 

הטרנדים האופנתיים שולטים בכל רבדי החיים, עם זאת מכיוון שמדובר במטבח שישרת שנים רבות את בני הבית, אפשר לקבל החלטה אם לרכוש דגם אופנתי, או להעדיף דגם קלאסי בגוון שתמיד יהיה באופנה.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

ריהוט לבית במבצע

תעשיית הריהוט לבית פורחת, אבל זה יכול להיות קשה לעמוד בקצב הטרנדים והמוצרים אשר כובשים את שוק הרהיטים. מאמר זה יוכל לספק לצרכנים כמה המלצות

קרא עוד »

איטום גגות – שלב אחר שלב

בעבר איטום גגות נעשה על ידי איש מקצוע שהיה צריך להיעזר בחברת ניהול הבניין כדי לבצע איטום. קבלן הגגות היה מגיע אליכם הביתה, עוטה על

קרא עוד »