איך מתבצע איטום בניין משותף?

איטום בניין משותף

איטום של בניין מגורים משותף יכול להיות סיפור אם לא יודעים איך להתחיל ואיך לדבר בצורה נכונה עם כולם. איטום של גג וקירות חיצוניים של בניין הינו מעשה הכרחי ונחוץ על מנת להימנע מנזקי החורף הממשמש ובא – רטיבות, קצרים בחשמל בגלל הצטברות של לחות ונזקי מים הם רק חלק מהנזקים העלולים לבוא יחד עם הגשם הראשון, במיוחד בבנייני מגורים ישנים שאינם ערוכים לעמוד בסופת גשמים נפוצה בישראל. חשוב לפנות אל כל דיירי הבניין המשותף על מנת לגייס תמיכה ושותפות בתהליך גביית הכסף וביצוע העבודות כמו שצריך.

קבלו הצעת מחיר אטרקטיבית מבסיס עבודות גובה >>>

החומרים הטובים ביותר לאיטום גגות וקירות חיצוניים

מי שאחראי לביצוע עבודות השיפוץ והאיטום אצלכם בבניין, צריך לדעת באילו חומרים ובאילו כלים להשתמש על מנת להגיע לתוצאה הרצויה. אתם יכולים לפנות בכוחות עצמכם ולשאול אותם לגבי טיב החומרים ומה הכי מתאים במקרה שלכם. ייתכן והם יציעו לכם להשתמש בחומרים מיוחדים בהתאם לתנאי המבנה בו אתם גרים.

חיפוי מבטון, יריעות ברזל, סיליקון ועוד הם רק חלק מהתערובות בהם עושים שימוש לצורך איטום גגות וקירות חיצוניים. כל אחד מהחומרים הללו ואחרים יש לו יתרונות וחסרונות משלו. רק מי שמבין בתחום יכול להציע לכם להשתמש בחומר הנכון ובהתאם למזג האוויר.

דברו עם המומחים לעבודה בגובה >>>>

בצעו את עבודות איטום הבניין המשותף בזמן

לא חוכמה רק לבחור בחומר המתאים לאיטום בניין משותף – צריך לעשות את זה בזמן הנכון. לא ראוי ולא יהיה נכון לעבוד סמוך לתקופת הגשמים, גם אם מבצעים את העבודה עצמה ביום בהיר. הגשם שיגיע יום אחרי יכול להרוס או לעקב ולהפחית באיכות העבודה ובהתאם לכם ביעילות של האטימה. לכן, חשוב מאוד לזכור ולבצע את עבודות האיטום זמן רק לפני.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

ריהוט לבית במבצע

תעשיית הריהוט לבית פורחת, אבל זה יכול להיות קשה לעמוד בקצב הטרנדים והמוצרים אשר כובשים את שוק הרהיטים. מאמר זה יוכל לספק לצרכנים כמה המלצות

קרא עוד »

איטום גגות – שלב אחר שלב

בעבר איטום גגות נעשה על ידי איש מקצוע שהיה צריך להיעזר בחברת ניהול הבניין כדי לבצע איטום. קבלן הגגות היה מגיע אליכם הביתה, עוטה על

קרא עוד »