מחיר שיש אבן קיסר

שיש אבן קיסר

אבן קיסר היא אבן מובילה ובעלת מקום של כבוד בהרבה מאוד מטבחים. לא לחינם. מדובר באבן איכותית וטובה שיש לה יתרונות רבים. לא פלא שרבים הם הלקוחות שבוחרים להזמין שיש אבן קיסר למטבח, לאמבטיה ולמגוון שימושים. כאשר פונים להזמין מוצר משמעותי כמו גרניט פורצלן או אבן קיסר מבררים פרטים שונים על אודותיו. בין היתר בודקים את האיכות ואת העמידות, את המראה ואת הדוגמאות, את אחזקה ואת הניקיון ועוד.

ומה לגבי המחיר?

גם למחיר יש השלכה ישירה על ההחלטה שלנו. אין ספק שאחת הנקודות שנבדוק בשלבי הבחירה הוא המחיר. אז מה באמת המחיר שנשלם עבור שיש אבן קיסר? התשובה אינה מוחלטת. שכן יש כמה פרמטרים שמרכיבים את המחיר שייקבע בסופו של דבר על העלות של השיש.

  • סוג השיש למטבח – גם בתוך הקטגוריה של שיש אבן קיסר ניתן להבחין בין מוצרים ברמות שונות. יש לחברה כמה וכמה סוגים של שיש אשר משתנים זה מזה ברמת איכות, בעכשוויות ובעוד נקודות נוספות. לכל סוג שיש יש מחיר משלו.
  • גודל – גודל המשטח הנחוץ משפיע על המחיר בצורה ישירה. כמובן שככל שצריך יותר חומר, כך העלות גבוהה יותר.
  • התאמות מיוחדות – העבודה בשטח כרוכה בעלות בהתאם למורכבות. כאשר יש צורך לבצע התאמות וחיתוכים רבים, ליצור זוויות, הגבהות וכדומה, כך המחיר גם הוא יהיה יקר יותר.

הדבר הכי חכם הוא לקבל הצעת מחיר מותאמת ספציפית לפי המטבח המדובר. גם סוג השיש הרצוי יילקח בחשבון. כך ניתן לקבל אינדיקציה ביחס למחיר שתשלמו בסופו של דבר תמורת השיש שתקבלו. חשוב לקבל הצעת מחיר מפורטת בה יוסבר לפי מה נקבע המחיר ועל מה אתם משלמים. בנוסף יש לוודא כי אתם מקבלים אחריות למשך תקופת מה.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?