כל הסיבות להתחיל להשתמש בנרות ריחניים בבית

נרות ריחניים

נרות ריחניים בבית משרים אווירה מיוחדת. הריחות נהדרים, הנרות צבעוניים, והם מיועדים לא רק לבית. אם ביקרתם אי פעם בצימר וודאי שמתם לב כי החדר משופע בכמה נרות, לרוב בסמוך לג'קוזי. כאן נכתוב על כל הסיבות להתחיל להשתמש בנרות ריחניים בבית.

מה אנו מצפים מנרות ריחניים?

כיום ניתן למצוא נרות ריחניים לבית, במגוון עיצובים וריחות, כל אחד יוכל לבחור בניחוחות האהובים עליו. היתרון הגדול הנעוץ ברכישת הנרות הללו, הוא הריח הנפלא שהם מפיצים בבית, וניתן לרכוש אותם במחירים סבירים בהחלט, שווים לכל כיס.

למרות שאינם יקרים, כדאי לבחור בנרות עמידים שידלקו כמה שעות, כדאי שיהיו אלה ריחות פופולאריים ואהובים, זאת בכדי שלא רק אתם תוכלו ליהנות מהריח, אלא גם אורחים המגיעים לבית. בנוסף, נרות ריחניים הם חלק אינטגראלי מעיצוב הבית.

אילו נרות ריחניים יש?

ניתן כיום לרכוש את הנרות, כאשר הם לא רק נבדלים בריח, קיימים נרות גדולים יותר או קטנים, כל אחד מהם מעוצב בצורה שונה, וברור שכדאי לרכוש את אלה האיכותיים יותר ולא להתפשר על הפשוטים.

היכן ממקמים אותם?

את הנרות אפשר למקם בחדרי הבית, אך לא רק. גם בבתי מלון, צימרים, משרדים ועוד. ואם אתם מתעניינים בריחות האהובים ביותר, הנה כמה מהם: נרות בניחוח וניל, פצ'ולי, יסמין, וכמובן לבנדר, אולם יש מגוון ריחות שלא הזכרנו אותם כאן.

דוגמאות לנרות

ב- Magic Moments יש מגוון רב של נרות, הנה כמה דוגמאות: נר מבטון בכלי בטון שחור, זוג נרות קטנים בכלי בטון, נרות בכלי קרמיקה, צנצנות של נר ריחני, והגוונים פשוט מדהימים, למשל: בצבע אפור, שמנת, ירוק זית, ורוד, בצבע חרדל, כך שהם לא פחות מפריט עיצובי לבית. נבחרים ישנו מגוון רב של נרות, הנה כמה דוגמאות: נר מבטון בכלי בטון שחור, זוג נרות קטנים בכלי בטון, נרות בכלי קרמיקה, צנצנות של נר ריחני, והגוונים פשוט מדהימים, למשל: בצבע אפור, שמנת, ירוק זית, ורוד, בצבע חרדל, כך שהם לא פחות מפריט עיצובי לבית.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?