דברים שחשוב לשים לב בעת קניית מוצר חשמלי מחו"ל

מאז ומתמיד ידענו כי בחוץ לארץ יש דברים משוכללים יותר, מכשירי חשמל מפותחים יותר ובכלל עולם יותר עדכני. כל מי שנסע לחו"ל באותם השנים, נהג לשוב עם מזוודה מלאה במוצרי חשמל שונים אשר הביאו איתם ניחוח מהעולם הגדול.

נדמה כי היום יש לנו כבר הכול ואנחנו לא ממש זקוקים למוצרי חשמל שיגיעו אלינו מחו"ל. אך למרות כל זה, עדיין בוחרים רבים להזמין אביזרי חשמל זולים מחו"ל. אך בכל זאת חשוב להקפיד על כמה וכמה נתונים חשובים על מנת שמוצרי החשמל אכן יתאימו לדרישות הישראליות ויאפשרו לנו את השימוש התקין בהם.

אנחנו כאן על מנת לציין מספר כללים חושבים עליהם יש להקפיד כאשר באים לרכוש או להזמין מוצר חשמלי מחו"ל.

אז אם גם אתם מאלה המעדיפים את מוצרי החשמל תוצרת חוץ, קראו את הדברים הבאים.

דברים שחשוב לשים לב בעת קניית מוצר חשמלי מחו"ל:

  • איכות – יש לברר מיהו היצרן של המוצר החשמלי. לא כל מה שמגיע מחו"ל הוא איכותי וכיום הייצור ההמוני די מקשה על הלקוח לעקוב אחר מוצרים שהם אכן איכותיים כאשר לא פעם מוצר ששילמנו עליו במיטב כספנו מתברר כלא שווה כלל את מחירו.
  • מוצר מקורי – ישנם מוצרים אותם אנחנו יכולים לקנות בחו"ל כאשר המחירים שלהם נמוכים בהרבה ביחס למחירם של מוצרים מקבילים בארץ. אך יש בעיה לא פשוטנה עם הדבר. חברות רבות מזייפות ומעתיקות מוצרים ממותגים ומוכרים אותם כמוצרי מקור. לא פעם אי אפשר להבחין כלל בזיוף אך לאחר שימוש במוצר מגלים את ההבדלים בין המוצר המקורי לבין זה שאינו מתקרב כלל לאיכות של המוצר האמתי. חשוב לברר האם המוצר הנמכר הוא מקורי ואיכותי.
  • מחיר מוזל – רבים רוכשים מוצרי חשמל בחו"ל באתרי קניות אונליין בגלל המחיר המוזל שלו. אך האמת היא שלא פעם אפשר למצוא את המוצר באותו מחיר בדיוק בארץ. לא צריך להתפתות ולשלם את המחיר לפני שבודקים כי אכן מדובר במוצר משתלם במחיר רווחי.

אז לפני שאתם קונים מוצר חדש בחו"ל, בררו היטב!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?