הדברת עכברים – שלא יספרו לכם סיפורים

הדברת עכברים

נכנס לכם לבית עכבר ואתם חסרי אונים, למרות שהעכבר הוא מזיק שנמצא איתנו כבר לא מעט זמן, ובחלק מהמקומות הוא הפך להיות חלק בלתי נפרד מהנוף, עדיין לא כולם יודעים עליו ולא רוצים את קרבתו, לכן רבים נאלצים להזמין שירות של הדברת עכברים בכדי להתמודד עם המזיק הזה.

אבל רגע אחד לפני שאתם מזמינים לוכד עכברים אליכם לבית שיפנה את העכבר, יש כמה דברים שכדאי מאוד לדעת, כמו למשל איך קורה כל הקסם הזה של לכידת עכברים או שבכלל אין קסם ויש פשוט שיטה קלה ולא מורכבת בכלל שאתם יכולים לעשות את הכל לבד בבית.

הדברת עכברים – מה עושים הלוכדים

בשביל להדביר עכברים, או יותר נכון ללכוד אותם, יש שני שיטות עיקריות שבהן משתמשים :

לכידה פיזית בידיים

כן, ממש ככה, אליכם לבית מגיע לוכד עכברים מקצועי, מאתר את העכבר במקום בו הוא מסתתר, ופשוט תופס אותו פיזית ומשם מפנה אותו לשטח פתוח בכדי שהעכבר יחזור לטבע.

הצבת מלכודות

בשיטה הזאת עובדים רוב המדבירים, מכיוון ולא תמיד האנשים שנמצאים בבית רואים ויודעים היכן מסתתר העכבר, הם פשוט ראו אותו לרגע ומאז נעלמו עקבותיו, והמדביר שמגיע למקום לא יודע היכן לחפש וללכוד את העכבר, לכן הוא מנסה לאתר את עקבותיו, לחפש מקומות בהם הוא אוגר מזון, או שואלי מדובר על נקבה שחיפשה לעצמה מחילה בשביל להוליד גורים.

מדביר מקצועי יודע כיצד לאתר את מקום המסתור של העכבר, והוא יציב מלכודות מסוגים שונים כל זאת בכדי ללכוד את העכבר.

הצבת מלכודות אינה מספיקה, צריך לדעת כי יש להציב את המלכודת במיקום אסטרטגי ויחד עם זאת יש להציב את המלכודת הנכונה שתתן את האפקט הטוב והמהיר ביותר.

מה שגורם למלכודת עכברים להיות אפקטיבית ויעילה ולהביא ללכידה מהירה של העכבר, הוא לא אחר מאשר הפיתיון שמציבים במלכודת.

לפיתיון יש משקל רב בהצלחת הלכידה, מכיוון ובכל בית יש לעכבר שפע של מזון ואוכל אליהם הוא יכול לגשת, הפיתיון צריך להיות משהו שיגרום לאותו עכבר לוותר על כל מה שיש בסביבה ופשוט לגת לפיתיון שהוא לא יכול לעמוד בפניו.

לסיכום

שני השיטות האלו הן השיטות אותן מציעות רוב חברות ההדברה, שיטות אלו יעילות וכל מקרה צריך להיבחן לגופו, רוצים לקבל ייעוץ מקצועי ומלא על הדברת עכברים מוזמנים להיכנס לאתר של מכסחי הפשפשים מהקישור : https://www.combatpestcontrol1987.com

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

אינטרפוץ 4 דרך

בשנים האחרונות כבר אי אפשר להתעלם מברזי האינטרפוץ. כולנו מכירים אותם ורואים אותם בכל מקום, אבל מתי בפעם האחרונה עצרתם לנסות להבין בכלל על מה

קרא עוד »