המראה השלם והשימושי של ריהוט לחדר שינה

אחת הבעיות שמכיר כל ישראלי שנוסע לאירופה בעונת הקיץ היא החום הגדול בבניינים השונים בגלל היעדר מיזוג אוויר. האירופים נחושים בדעתם לא להרוס את החזיתות והנראות של הבניינים האסתטיים שלהם ולשם כך הם מוכנים להקריב את רווחתם והחיים הנוחים. בישראל דבר כזה לא יכול לקרות משו שאנחנו חיים במדינה חמה רוב ימות השנה ואי אפשר לוותר על מזגן. מה שישראלים עושים בדרך כלל הוא לוותר על האסתטיקה של הבניין ולנסות למצוא לכך פתרונות חלופיים שהם בדרך כלל פשרות מוכרות כמו הצבת המנוע מאחורי הבניין, או מאחורי מסתור כבסיה או על הגג. אולם בדבר אחד פשוט אי אפשר להתפשר והוא הכנסת מיזוג אוויר לחלל בדרך כלשהי, וכאן רוב הישראלים מתפשרים בגדול על הנראות של המכשיר. המזגן תופס מקום גדול בחדר לא משנה מה גודלו והוא בולט כמו רהיט נוסף מבלי שינסו למצוא לו פתרון עיצובי נאות.

התריסים הנסתרים מהעין

היום נכנסים לשוק עוד ועוד פתרונות אסתטיים שמקובלים בעיקר בבנייני ציבור ובנייני משרדים שבהם יש יותר הקפדה על תכנון נכון, על עיצוב ועל הנראות האסתטית של המשרד מבפנים ומבחוץ. משום כך אנחנו מוצאים במקומות כאלה השקעה גדולה בהעמדת מתקנים שונים מאחורי קירות גבס ומחיצות, מאחורי משרביות שונות ועוד פתרונות עיצוביים שנועדו לשפר את מראה החלל למרות מתקנים שונים כמו מיזוג ותאורה, סאונד ותקשורת. בין היתר, נמצא פתרון מעולה להצבת מזגנים מאחורי תריסים דקורטיביים שבהם יש חריץ מיוחד בתאמה אישית לפי נתוני החדר, שמאפשרים חדירת המיזוג מבלי שיראו את המזגן. תריסים כאלה, כמו תריס רונה המעוצב והאלגנטי, מספקים פתרונות מעולים למי שחשוב לו לווסת את המיזוג בצורה יעילה על ידי כיוון התריסים ויחד עם זאת גם ליהנות ממראה של חדר ללא מתקנים בולטים שהם גם מפגע ויזואלי.

מהו תריס אסתטי למיזוג?

כשאתם רוצים להתקין מיזוג אוויר שיגיע לכל חדר אבל לא רוצים שייראו את המזגנים, הצינורות ושאר הציוד, בונים מחיצה כקיר גבס שחוצץ בין המיזוג לחלל ופותחים בתוכו סלוט, פתח שהוא סדק אסתטי שמעביר את המיזוג בצורה חופשית לחלל מבלי לחשוף את המזגן מאחוריו. היתרון הוא לא רק אסתטי אלא גם הגנה על המזגן מפני אבק ולכלוך וגם מיקוד של זרימת האוויר הקר או החם בצורה שנוחה לכם. התריס יכול להתכוונן לפי בחירתכם לכל כיוון ומפתח ואתם יכולים לשלוט בזרימת האוויר לתוך החדר כרצונכם.

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

גורקן – יזמות נדלן

נדל"ן הוא נושא פופולרי מאוד. לא מדובר רק בנדל"ן אלא גם באנשים שעוסקים בו. אנחנו צריכים להיות מודעים לעובדה שיש הרבה אנשים שלא יודעים איך

קרא עוד »

כל השימושים למקפיא אמבטיה

בעוד שעלות המזון עולה כל הזמן, עלות האחסון יורדת. המשמעות היא שניתן להשתמש במקפיא גדול לאחסון מזון לפרקי זמן ארוכים יותר. מקפיא אמבטיה משמש לאחסון

קרא עוד »