מערכות אזעקה – איך הם תורמות להרתעת גנבים?

מערכות אזעקה נועדו להרתיע גנבים מגניבה. הם מותקנים בבתים ובעסקים, והם בדרך כלל משתמשים בחיישנים כדי לזהות מתי מישהו נמצא במקום. לאחר מכן, מערכת האזעקה שולחת אות למרכז ניטור שבו ניתן לנטר אותה מרחוק.

מערכות אזעקה מגיעות בסוגים שונים, כאשר לכל סוג תכונות ויתרונות משלו. לסוגים מסוימים של אזעקות יש חיישנים שיכולים לזהות תנועה, בעוד שלאחרים יש חיישנים שיכולים לזהות קול או חום. מערכות אזעקה מוקמות לרוב על ידי אנשי מקצוע שיספקו גם שירותי התקנה במידת הצורך.

למה משמשות מערכות אזעקה?

מערכות אזעקה משמשות למטרות אבטחה בבתים, עסקים ורכבים. הסוג הנפוץ ביותר של מערכת אזעקה הוא אזעקת פריצה. הם מותקנים בדרך כלל על ידי אנשי מקצוע שיש להם את ההכשרה והניסיון הדרושים. מערכות אזעקה יכולות להיות מותקנות גם על ידי יחידים בעזרת הדרכות עשה זאת בעצמך באינטרנט. . מערכת אזעקה מורכבת בדרך כלל מחישן בודד, לרוב גלאי תנועה, ובקר. חיישנים מותקנים במקומות מרכזיים כדי לזהות פולשים, והבקר משמש להפעלת אות קולי או חזותי כדי למשוך תשומת לב. רוב המערכות כוללות גם סירנה הניתנת להפעלה ידנית או בהפעלה מהחיישן.

להשיג ב זד בי אם

מערכות אזעקה נגד גנבים – איזה סוגים יש?

ישנם סוגים רבים של מערכות אזעקה לגנבים, אך לכולן יש דבר אחד במשותף – הן מקשות או בלתי אפשריות על גנב לגנוב רכוש.

ניתן לחלק את מערכות האזעקה לשתי קטגוריות:

  1. מערכות אבטחה לבית המחוברות למערכת החשמל הראשית של הבית.
  2. מערכות אבטחה מסחריות המחוברות בחיווט מיוחד.

הסוג הראשון של מערכת אזעקה משמש בדרך כלל לאבטחת הבית והוא משתלם יותר מהסוג השני. הסוג השני של מערכת אזעקה משמש בדרך כלל באזורים מסחריים כגון חנויות או מפעלים.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

ריהוט לבית במבצע

תעשיית הריהוט לבית פורחת, אבל זה יכול להיות קשה לעמוד בקצב הטרנדים והמוצרים אשר כובשים את שוק הרהיטים. מאמר זה יוכל לספק לצרכנים כמה המלצות

קרא עוד »

איטום גגות – שלב אחר שלב

בעבר איטום גגות נעשה על ידי איש מקצוע שהיה צריך להיעזר בחברת ניהול הבניין כדי לבצע איטום. קבלן הגגות היה מגיע אליכם הביתה, עוטה על

קרא עוד »