פס צבירה חד פאזי – איפה אפשר להתקין אותו?

פתרונות תאורה כיום הם משהו שונה ממה שהכרנו בעבר. אם פעם היה עלינו להתאים את עצמנו לגופי התאורה הקיימים, וההיצע היה מוגבל למדי, כיום האפשרויות מגוונות פי כמה וכל אחד יכול לבחור לעצמו את גוף התאורה הרצוי לו מתוך שלל נרחב של גופי תאורה. מעבר לכך, כל אחד יכול להמציא לעצמו את גוף התאורה הרצוי לו במדויק, ולהרכיב אותו באופן מדויק לפי ממדי המבנה והעדפות הטעם שלו. קבלו את הפתרון המתקדם שמוכר בשם פס צבירה חד פאזי.

על פסי הצבירה

פס צבירה חד פאזי הוא למעשה מסילה עשויה אלומיניום אשר בתוכה נמצא פס לד. את פסי הצבירה ניתן להתקין בכל מקום בו רוצים ליצור תאורה מתוכננת ומדויקת בעיצוב מושלם.

כדאי לקרוא גם על פס צבירה תלת פאזי >>>

בין היתר ניתן להתקין פס צבירה חד פאזי:

  • תאורת סלון – אין ספק שתאורת סלון היא תאורה משמעותית, שכן עיצוב הסלון והנראות שלו משפיעים על האווירה של כל הבית. תאורת סלון תוכל לכלול סוגים שונים של גופי תאורה, כאשר פס צבירה חד פאזי יכול להיות מתאים מאוד. פס צבירה יכול לשמש כמסגרת תאורה כללית לחדר כולו, פס צבירה יכול להיות גם אלמנט תאורה לאזורים מסוימים כמו מעל פינת נוי וכדומה.
  • מטבח – המטבחים כיום יכולים להיות מעוצבים ויוקרתיים במיוחד. פס צבירה חד פאזי במטבח יכול לאפשר לכם להאיר אזורים מסוימים בתכנון מוקפד. לדוגמה, תאורה מעל משטחי השיש, תאורה מעל פינת האוכל וכן הלאה.
  • מרפסת וחצר – גם את החללים הפתוחים בבית ניתן להאיר באמצעות פס צבירה חד פאזי. ניתן לשלב את פס הצבירה בתוך חלקי הפרגולה או על התקרה. התוצאה תהיה מרשימה ומוארת!
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

אינטרפוץ 4 דרך

בשנים האחרונות כבר אי אפשר להתעלם מברזי האינטרפוץ. כולנו מכירים אותם ורואים אותם בכל מקום, אבל מתי בפעם האחרונה עצרתם לנסות להבין בכלל על מה

קרא עוד »