6 סיבות לבחור טוב טוב את הריהוט למוסד החינוכי שלך

6 סיבות לבחור טוב טוב את הריהוט למוסד החינוכי שלך

ריהוט, הוא אחד מהנכסים החשובים ביותר לכל עסק, בית פרטי, גופים ממשלתיים, ציבורים וחינוכיים ועוד. כשאנחנו מתמקדים בריהוט למוסד החינוכי, נתחיל ונאמר שזהו לא דבר פשוט כלל. Spacebook מסבירה כי אם נחשוב רגע על היסטורית העיצוב של מוסדות חינוכיים, הרי שנגלה מהר מאוד שריהוט רב הוא למעשה ערך סנטימנטלי כלשהו הקושר עצמו למוסד החינוכי.

בחירת ריהוט לבית ספר ואקדמיה הינה עבודה רצינית הכרוכה באחריות על מעמד תהליך הרכישה. אך לפני הרכישה אתם צריכים לדעת גם איך לבחור את הריהוט. 

במיוחד בשביל זה הבאנו לכם 6 סיבות למה חשוב לבחור בלב שלם ריהוט למוסד חינוכי שלם-

ארגונומיה- מדע יחסי האנוש עם סביבת העבודה שלו

כאשר יש תחום מדעי שלם שבא לבחון את הסתגלותו של אחד אל קבוצה, הרי שזה די מצוין עבור כל כיתת לימוד, בין אם מדובר ביסודי, חטיבה, תיכון או מכללה. 

גמישות- תנו לתלמיד לבחור

אם אין לכם בעיה למתוח את גבול העיצוב שלכם, נוכל לספר לכם שאחד הדברים היותר מגניבים שקיימים בבתי ספר רבים, הוא העובדה שאין כיסאות תואמים באף כיתה. כשכל אחד מתרכז בצורת ישיבה שונה, כך הדבר מתקבל וניתן לביצוע בכיתות השונות.

בטוח שמעתם על Open Spcae

ואם לא, כשמו כן הוא. מרחב פתוח המשמש ללמידה, לפעילות או למשחק בתוך הכיתה עצמה. לכן, תרצו להתחשב בשולחנות בעלי גלגלים וגם, כמובן, כיסאות על גלגלים. דבר שיאפשר לכם לפתוח את הכיתה לפעילות כיתתית בכל רגע שתרצו.

יצרן ריהוט? רק לבתי ספר

אחד הדברים שנוטים לטעות בו, זה סגירת חוזה עם יצרן ריהוט שלא נגע מימיו בבית ספר ולא מכיר את הכמויות אשר בית ספר צריך. על כן, כשאתם מחפשים את הדרך לשינוי המוסד החינוכי שלכם, כדאי לכם לחשוב טוב האם אתם מעוניינים באיש מקצוע שישמח להראות לכם את כל ההטבות והדרכים המקוריות לגרום לילדים להתרכז, גם בימינו.

השתדרגות טכנולוגיות

מאחר וכבר לכל ילד יש פלאפון, גם בית הספר שלכם צריך להתעדכן ולהרחיב את נקודות החשמל הקיימות בשטח שלו. השימוש במכשירים טכנולוגיים כחלק ממערך החינוך הוא נפוץ, חשוב וחיוני לחשיבת התלמיד.

בטוח, מאובטח ומחושב

את הריהוט שלכם, לאחר ומצאתם את היצרן הנכון עבורכם, אתם תתחייבו לבטח, לשמור ולהגן ועל כן תרצו לראות מיצג רחב של ריהוט שיקלע בול לטעם שלכם ועם שכבת ההגנה המכנה באופן הכי טוב על תינוקכם.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

אינטרפוץ 4 דרך

בשנים האחרונות כבר אי אפשר להתעלם מברזי האינטרפוץ. כולנו מכירים אותם ורואים אותם בכל מקום, אבל מתי בפעם האחרונה עצרתם לנסות להבין בכלל על מה

קרא עוד »