תריסי עץ – לא רק לבתים ישנים

תריסי עץ

אחד הדברים שמאפיינים ומייחדים מבנים ישנים, מבנים שנשמרו במשך עשרות שנים, אלה התריסים של הבית. אנחנו יכולים לראות כבר במבט ראשון שמדובר בתריסים מסוג שונה, תריסים שעשויים מחומר אחר. 

להבדיל מבתים או מבנים מודרניים בכללי, אשר מותקנים בהם תריסים מאלומיניום, אזי שברוב המבנים הישנים אנחנו יכולים למצוא תריסי עץ. תריסים הרבה יותר חזקים, הרבה יותר נוכחים, הרבה יותר משמעותיים. להבדיל מתריסים מודרניים, הם גם יוצרים נוכחות מבחינת העיצוב שלהם, הם הרבה יותר יפים ומרשימים. מעבר לכך, מדובר בתריסים שהם הרבה יותר חזקים ועמידים, הם יכולים להחזיק מעמד זמן רב יותר, כולל בתנאי מזג אוויר קיצוניים. 

עולה שאלה, האם גם היום אפשר להשתמש בתריסי עץ או שמא מדובר על משהו שרק במבנים ישנים היה ניתן להתקין אותם. הרי כיום אנחנו יכולים למצוא הרבה יותר מבנים חדשים עם תריסים חשמליים, תריסים דקים, מודרניים, האם זה אומר שהשימוש בתריסי עץ כבר לא אפשרי או שפשוט אנשים בוחרים לא להשתמש בהם מסיבות כאלה ואחרות. 

תריסי עץ לכל מבנה

התשובה לשאלה האם ניתן להשתמש בתריסי עץ היא די פשוטה, גם היום אפשר להשתמש בתריסים מסוג זה. בין אם זה לחלונות, מרפסות וכן לצורך שימוש פנימי, כלומר בין חדרים בתוך המבנה. 

העניין הוא, שמרבית האנשים בוחרים להשתמש בתריסים אחרים, בגלל העלויות ובגלל העובדה שהרבה יותר קל להחליף אותם אם יש צורך בכך. מנגד אם אנחנו רוצים ליהנות מעיצוב מרשים, ייחודי, אזי שאין ספק שתריסי עץ הם מה שאנחנו מחפשים. 

צריך להוסיף עוד נקודה והיא, לא כל מקום מתמחה בהכנה והתקנה של תריסים מסוג זה, הרבה יותר קל למצוא בתי עסק שמתמחים בסוגי תריסים אחרים.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

אינטרפוץ 4 דרך

בשנים האחרונות כבר אי אפשר להתעלם מברזי האינטרפוץ. כולנו מכירים אותם ורואים אותם בכל מקום, אבל מתי בפעם האחרונה עצרתם לנסות להבין בכלל על מה

קרא עוד »