למה חלונות מתלכלכים כל כך מהר?

חלונות נוטים להתלכלך במהירות ותכונה זו תקפה לכל הסוגים: חלונות בתוך בית, חלונות חיצוניים וחלונות של חדרי מדרגות ובנייני משרדים או עסקים פרטיים. הסיבה לכך היא מגע קבוע של החלון עם החלל החיצוני לו. החלל יכול להיות חלל חדר בו נמצאים אנשים ואליו חודר אוויר, המכיל חלקיקי אבק מים ושיער, וגם חלל חיצוני בו נושבת רוח ויורדים גשמים לפרקים. באוויר הפתוח יש זיהום הנובע בין היתר מפליטות חלקיקים ממפעלים וממכוניות ומקורות נוספים. כל אלה נדבקים לחלונות ומלכלכים אותם. מדובר בתופעות קבועות וכן בכוחות מזג האוויר ולכן אין דרך מעשית למנוע מחלונות להתלכלך ויש להקפיד של ניקויים מפעם לפעם. 

למה חשוב ניקוי מקצועי

כל אחד יכול לנקות חלונות שהגישה אליהם קלה, כמו חלונות של דלת פנימית או חיצונית בבית פרטי או בניים משותף. אבל לעתים אין לבעלי הבית זמן, או שהוא סובל מרגישות לריחות וחומרי ניקוי מסוימים, ולכן יעדיף להזמין חברה המתמחה בתחום. בעיה אחרת נובעת מהצטברות לכלוך רב על החלונות, כתוצאה מהזנחה או מכוח חיצוני כמו סופת חול ואז תידרש התערבות אנשי מקצוע כדי לסלק במהירות את המפגע. במקרים אחרים הלכלוך מצטבר על חלונות שאינם נגישים ללא אמצעים מיוחדים, וניסיון לנקת אותם עלול להסתיים באסון. מדובר על חלונות גדולים שיש לנקות גם מבחוץ והגישה אליהם אפשרית בסנפלינג. 

פנייה לחברה אמינה

ניקוי חלונות בגובה כרוך כאמור בהשגת גישה לגבהים בעזרת אמצעים כמו כבלי סנפלינג ולכן מדובר בפעולה מסוכנת אשר עלולה להיגמר באסון. לכן חובה לפנות לחברה אמינה עם ניסיון ומוניטין ולבקש הוכחות פרטניו לגבי כשירותם של הפועלים שיישלחו לבצע ניקוי חלונות אצלכם. 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

אינטרפוץ 4 דרך

בשנים האחרונות כבר אי אפשר להתעלם מברזי האינטרפוץ. כולנו מכירים אותם ורואים אותם בכל מקום, אבל מתי בפעם האחרונה עצרתם לנסות להבין בכלל על מה

קרא עוד »