איפה אפשר לקנות בזול פינות אוכל מעוצבות?

כסאות לפינות אוכל

יש שיאהבו את פינת האוכל שלהם, ליום יום, קלילה כזו, שולחן צר, כסאות לפינות אוכל גבוהים, לאכול וללכת. בסלון או בפינה אחרת בבית, יהיה השולחן לארוחות משמעותיות יותר או סעודות משפחתיות בזמנים שונים. 

אולם יש שירצו גם וגם. גם פינת אוכל מעוצבת ליום יום וגם שולחן גדול יותר לאירועים או כשהמשפחה מגיעה. 

העיצוב של פינת האוכל משפיע על כל המראה של המטבח או איפה שפינת האוכל שלכם ממוקמת. אבל עיצוב עולה כסף ועל פי רוב, הרבה, אז האם תוכלו להשיג פינת אוכל מעוצבת במחירים זולים? בואו נראה.

פינות אוכל מעוצבות בזול:

כשאתם מחפשים עיצוב בפינות אוכל מעוצבות, סביר להניח שאתם מחפשים על סמך משהו שראיתם בעבר הרחוק או הקרוב וכזה אתם רוצים. אבל כשאתם נגשים לחנות הרהיטים המעוצבים, אתם נבהלים מהמחירים ונוטים להתפשר על משהו די פשוט, ללא חן, אבל זה מה יש. 

אבל האמת היא שגם עיצוב לא חייב לעלות הרבה כסף. מה שקובע את מחיר פינת האוכל אלו כמה גורמים. ראשית, החומרים מהם עשויה פינת האוכל. האם היא מעץ? עץ מלא אולי? או אולי זכוכית? ישנן סגנונות בלי סוף, ככה שהחומר שאתם בוחרים יקבע במידה רבה את העלות. 

אם אתם הולכים על משהו זול, אתם יכולים להשיג גם עיצוב זול, אבל קחו בחשבון שהרהיט לא יהיה כל כך איכותי בגלל חומר הגלם הלא איכותי. 

דבר נוסף שיקבע את מחיר פינת האוכל זה מספר המקומות שיש שם לישיבה. אם הפינה קטנה, אז גם אם תלכו על חומר יקר, תצאו בזול יחסית בגלל שאתם לא צריכים הרבה מקומות, אבל אם אתם צריכים פינה גדולה יותר מומלץ להתפשר על חומר גלם זול יותר. 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

אינטרפוץ 4 דרך

בשנים האחרונות כבר אי אפשר להתעלם מברזי האינטרפוץ. כולנו מכירים אותם ורואים אותם בכל מקום, אבל מתי בפעם האחרונה עצרתם לנסות להבין בכלל על מה

קרא עוד »