מתי מומלץ לבצע בדק בית לקראת החורף?

בדק בית לקראת החורף

אומרים שכאשר החצב הראשון מגיח זה סימן שסתיו. ואם החצב הוא סימן שסתיו, אז הגיע הזמן לבצע בדק בית לקראת החורף. אף אחד לא אוהב לגלות נזילה באמצע הסלון בלילה גשום ולכן יהיה חשוב לבדוק שאין כל נזילה 'על יבש' ושאין צורך בפתרון לבעיות איטום. כלומר, בסתיו! כשעוד לא יורד גשם וממש עוד רגע חורף ואפשר לבדוק כמה שיותר קרוב לרגע האמת האם הכל תקין. 

ביצוע בדק בית לקראת החורף – מתי, למה ואיך?

בדק בית לקראת החורף הוא למעשה בדיקת נזילות שגרתית שרצוי לעשות מדי שנה לקראת החורף. גם אם החורף קצר אצלנו, אין זה אומר שהוא לא מסוגל לזרוע הרס, גם כאשר מדובר 'רק' בנזילה מהגג. את הבדיקה תרצו לעשות באזור הסתיו וכמה שיותר קרוב לחורף כך שהנתונים התקינים יהיו כמה שיותר קרובים לימים הגשומים. 

מן הסתם, אתם יכולים לערוך בדק בית לקראת החורף גם בקיץ אך עליכם לקחת בחשבון שהזמן עושה את שלו גם בתקופה של שתי עונות. כך, גם אם הגג שלכם תקין בקיץ וחף מנזילות, ייתכן שעד החורף יקרה משהו, מבלי שתרגישו, שיגרום לנזילה הישר לתוך ביתכם, בזמן החורף הקר.

בעבור ביצוע בדק בית לקראת החורף תרצו להיעזר באנשי מקצוע שיוכלו לחפש, לאתר ולתקן נזילות  במידה וקיימות כאלה. אנשי מקצוע עם כלי העבודה המתאימים יהיו יעילים הרבה יותר מאשר אם תחליטו לעלות על הגג בעצמכם ולהתחיל לחפש. אנשי המקצוע יוכלו לתת לכם את הייעוץ הנכון וכן גם לדאוג עבורכם לקראת החורף הקרב ובא. 

לסיכום,

ביצוע בדק בית לקראת החורף יכול להיעשות בכל ימות השנה, כל עוד האזור יבש. עם זאת, רצוי לבצע את בדק הבית כמה שיותר קרוב לימי הגשם ולכן סתיו תהיה התשובה המושלמת.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?