מהי בניה ירוקה למגורים?

תקן 5281 לבנייה ירוקה

 עד לפני מספר שנים כל המודעות של הציבור באשר לחשיבות של שמירה על איכות הסביבה הייתה מועטת מאוד. בשנים האחרונות חלו שינויים רבים אשר חשפו נתונים באשר לפגיעה בעולם בו אנו חיים בעקבות חוסר השמירה על איכות הסביבה. משום כך לא מעט קבלנים בכל רחבי העולם החלו לבנות בנייני מגורים בבנייה ירוקה בהתאם לתקנים מחמירים אשר דורשים לעשות שימוש באנרגיה טבעית במקום אנרגיה חיצונית. כיום יש תקנים ברורים ותכנונים מקדימים המאפשרים לבנות בנייני מגורים בבנייה ירוקה לחלוטין ללא כל פגיעה באיכות הבנייה או בדירות השונות. לעומת זאת, ודאי תשמחו לשמוע כי בנייה ירוקה מאפשרת שמירה על אוויר נקי וצח אותו ינשמו כל הדרים בבניין. סיבה זו מביאה אנשים רבים לדרוש מקבלני הבניין שלהם לעמוד בכל תקני הבנייה הירוקה על מנת להבטיח את השמירה על איכות הסביבה.

נישמו אוויר נקי ובריא יותר – בניה ירוקה למגורים

חשוב להדגיש ולומר כי לפני שבונים בניין מגורים בבנייה ירוקה חשוב לערוך לא מעט תכנונים מקדימים אודות האזור בו אבני הבניין, הטמפרטורה באזור, רמת הלחות באוויר וכמובן האזורים בהם ימוקמו פתחי הבניין לניצול מרבי של האנרגיה הטבעית. כלל התכנונים הללו יאפשרו לקרר את הבניין בימי הקיץ החמים וכן לחמם את הבניין בימי החורף הקרים לניצול מרבי של האנרגיה הטבעית ושימוש מינימלי באנרגיה חיצונית. שמירה על כל התקנים של הבנייה הירוקה לא אמורים לייקר בצורה משמעותית את בניית הבניין ולכן קבלנים רבים מוכנים לעמוד בדרישות הלקוחות הפוטנציאלים.

בניית מגורים ירוקה מוכיחה את עצמה בכל רחבי העולם

בניית מגורים ירוקה מוכיחה את עצמה בכל רחבי העולם כיעילה וכן משפיעה באופן ישיר על איכות האוויר שהגרים בבניין נושמים. במידה וגם אתם רוצים להבטיח את הטוב ביותר עבור משפחתכם, חשוב לוודא כי הבניין נבנה בהתאם לכל התקנים של הבנייה הירוקה (לדוגמא, תקן 5281 לבנייה ירוקה)

פנו עוד היום אלינו לקבלת ייעוץ על ידי יועץ מומחה לבנייה ירוקה.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

אינטרפוץ 4 דרך

בשנים האחרונות כבר אי אפשר להתעלם מברזי האינטרפוץ. כולנו מכירים אותם ורואים אותם בכל מקום, אבל מתי בפעם האחרונה עצרתם לנסות להבין בכלל על מה

קרא עוד »