מה זה דלתות קו אפס?

דלתות קו ס

דלתות קו אפס הן דלתות אשר ממוקמות במישור קו האפס של הקיר ונראות כחלק אינטגרלי ממנו. הקיר נמצא למעשה מעל הדלת וגם בדרך כלל משני צדדיה, או מצד אחד אם הדלת נבנתה צמוד לקיר המפריד.

עיצוב של דלתות כניסה

הקו העיצובי של דלתות הכניסה מתיישר עם כלל העיצוב בתוך הבית. בהתאם לסגנון או לטרנד אשר נבחר להיראות בכל רחבי הדירה, כך דלת הכניסה משתלבת במראה הכללי.

דלתות קו 0 מיושרות עם קו הקיר והן מיוצרות תוך שימוש בטכנולוגיות חדשות כדי לתת מענה מושלם לנושא הביטחון של בני הבית. מטרתה של הדלת האיכותית היא למנוע עד כמה שניתן את כניסתם של גורמים זרים כמו פורצים הביתה ובנוסף לכך להגן על בני הבית מפני מזג אוויר חורפי קיצוני או לחילופין חום קיצוני. אפשר לייצר דלת זו באופציה של כנף אחד או שתיים.

עיצובים חדשניים לדלתות הכניסה

קיים היצע נרחב של העיצוב עבור דלתות הכניסה והמעצב והלקוחות בוחרים את האופציה המתאימה ביותר לריהוט ולנראותו של חדר המגורים כדי ליצור שילוב מנצת בכתובת הזו.

האפשרויות הן צביעת כל הדלת באחד מהצבעים הייעודיים הקיימים במבחר גוונים ואשר מתאימים לחדר המגורים. בין האופציות כמה גוונים של אפור, לבן, שחור, גווני חום ועוד.

אחד הנושאים החשובים בכל דלת היא ידית הפרזול, אם היא תהיה לאורכה של הדלת או ידית אשר צמודה למנגנון הנעילה כדי לאפשר לפתוח מהחלק החיצוני של הדלת, מהחלק הפנימי שלה או משני המצבים.

אחד העיצובים הנדרשים ביותר הוא פסי אלומיניום ברוחב זהה ובמרווחים שווים אשר מולבשים לרוחב הדלת. כך הדלת נראית פסים פסים בגווני המתכת, צבעים אחרים, או בצבע עץ. זוהי אחת הדלתות היפות והמרשימות ביותר בכל בית ולכן יש לה דרישה גבוהה במיוחד.

כמו כן, פס עץ לאורכה של כל הדלת שנצבעה בצבע כהה, אשר חוצה אותה תיאורטית בקו של שליש הדלת, או כמה פסי אלומיניום בגווני זהב אשר ממוקמים גם הם בשליש הדלת או בכל מרחב רצוי ליצירת שלמות.

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?