מה נחשב לבית מעוצב

עיצוב פנים לבתים פרטיים

בית מעוצב הוא זה שתוכנן על ידי מעצב פנים, אשר הקדיש מחשבה לכל מיקום במרחב הבית וידע לנצל אותו באופן מיטבי.

בית מעוצב 

כאשר נכנסים לבית מעוצב, מרגישים מיד את ההרמוניה בין הפריטים השונים לבין שאר הפריטים בשטח כמו לדוגמה בחדר המגורים, השילוב היפהפה בין הספה בסלון, לריפוד של הכורסאות ולכריות אשר מונחות על הספה. 

אפשר לראות במבט עין עד כמה מדובר בקו עיצובי נפלא ובהתאמה מקסימלית שיוצרים תחושה נעימה ביותר מיד כשנכנסים לבית.

ניצול פונקציונלי של השטח 

מעצב פנים מעלה רעיונות רבים כדי לנצל שטחים שאין בהם שימוש כמו לדוגמה בניית ארון מתחת לגרם המדרגות בבית פרטי. זהו שטח אחסון מצוין שאפשר להשתמש בו לפריטים שונים שאין בהם שימוש יום יומי, כמו לדוגמה ציוד לקמפינג ולטיולים. מאחסנים בו את כל הציוד וכך הוא לא נמצא באחד מהחדרים האחרים בבית.

היצירתיות היא מילת המפתח אצל מעצבי הפנים ולכן במסגרת התכנון העיצובי הם מציעים אופציות שונות כמו יצירת גומחה בחדר השינה עבור ארון גדול, או פיצול חדר גדול לשני חדרי ילדים. מדובר ברעיונות לעיצוב הבית שבדרך כלל רק אנשי מקצועי חושבים עליהם והפתרונות שלהם הם מצוינים.

אם הלקוחות מעוניינים בהצעה זו או אחרת, מבצעים זאת בפועל וככה נוצר בית יפהפה שכל פינה בו מתוכננת בקפידה. כך גם החשיבה על הצבעוניות, צבעים סולידיים כמו גווני פסטל או לחלופין הדפסים צבעוניים בשלל צבעים על הרהיטים, או על טפט שיודבק לאחד הקירות בחדר הילדים.

בתים שעוצבו על ידי מעצבי פנים הם תמיד בולטים וכל ההתאמות והשילובים יוצאי הדופן, הם אלה שמבדלים אותם מבתים אחרים ויוצרים בתים שכיף לכל בני הבית לגור בהם.

קראו עוד על: עיצוב פנים לבתים פרטיים

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

אינטרפוץ 4 דרך

בשנים האחרונות כבר אי אפשר להתעלם מברזי האינטרפוץ. כולנו מכירים אותם ורואים אותם בכל מקום, אבל מתי בפעם האחרונה עצרתם לנסות להבין בכלל על מה

קרא עוד »