מהו מפסק חכם לדוד?

שוב פעם גשם ושוב פעם אתם צריכים לחכות עד שעה מאוחרת למים החמים כדי להתקלח? תוכלו לחסוך לעצמכם את הזמן והתסכול אם רק תתקינו מפסק חכם לדוד, כך שתוכלו גם ליהנות ממים חמים בכל זמן ובכל שעה וגם לשדרג את ביתכם לבית חכם בקלות ובמהירות. 

מפסק חכם לדוד – מה זה אומר?

דוד חשמל הוא מצרך בלתי נפרד בכל בית בישראל, למרות שברוב ימות השנה מזג האוויר הוא חמים ונעים – כולנו רוצים ליהנות מים חמים שיוצאים מהברז במקלחת, כשאנחנו שוטפים כלים בכיור, כשאנו רוצים לשטוף ידיים וכל צורך בסיסי אחר. באמצעות דוד החשמל ניתן להשיג את המים החמים שאנו רוצים ללא בעיה, אך כדי שהדוד יתחמם וכך יחמם את המים שבברזים עלינו להפעיל אותו בצורה פיזית באמצעות כפתור או מפסק ייעודי.

הודות לטכנולוגיה המתקדמת של היום, גם על דוד החשמל ניתן לשלוט מרחוק באמצעות מפסק חכם לדוד. מפסק זה מאפשר להפעיל ולכבות את הדוד מתי שרק רוצים באמצעות אפליקציה ייעודית בטלפון, עליה ניתן לשלוט כל עוד שיש חיבור אינטרנט לטלפון וכן חיבור זמין למפסק שקיים בבית.

מה היתרונות של המפסק החכם לדוד?

היתרון הברור מאליו הוא השגת השליטה על הדלקת הדוד בכל זמן שרוצים, גם כמובן כשלא נמצאים בבית ורוצים להגיע וליהנות ממים חמים מבלי לחכות לחימום החשמלי של הדוד. נוסף להדלקה, קיימת אפשרות גם לכבות את מפסק הדוד אם לדוגמא יוצאים מהבית ושוכחים את המפסק דלוק.

המפסק החכם המתקדם מאפשר בנוסף גם להתאים לו"ז מותאם אישית להפעלה של הדוד, כך שניתן לקבוע בכל יום שעה קבועה בה הדוד ידלוק באופן אוטומטי וגם יכבה בהתאם לבחירה אישית שניתן תמיד לבטל או לשנות באמצעות הטלפון.

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

אינטרפוץ 4 דרך

בשנים האחרונות כבר אי אפשר להתעלם מברזי האינטרפוץ. כולנו מכירים אותם ורואים אותם בכל מקום, אבל מתי בפעם האחרונה עצרתם לנסות להבין בכלל על מה

קרא עוד »