רהיטים בעיצוב ייחודי

רהיטים בעיצוב ייחודי

מי שמרהט את ביתו, בוודאי רוצה למצוא ריהוט ייחודי ולהנות מעיצוב ססגוני וכזה שלא רואים בכול יום. מעבר לדירה או לבית חדש – מקנה לרבים הזדמנות נהדרת לשנות את סגנון העיצוב, ולנסות להפתיע עם מגוון רהיטים בעיצוב ייחודי. 

ואכן כיום, ישנם רהיטים מיוחדים של מג'יק מומנטס למשל, שנועדו להקנות תוספת מופלאה אל ריהוט סטנדרטי, בעוד שתוספות צבעוניות ייחודיות ומלאות חיים- יהיו מבורכות. אז איזה ריהוט יכול להוסיף המון למרחב המגורים שלכם? הנה כמה הצעות: 

כורסאות אלגנטיות

במג'יק מומנטס יודעים לספר כי לצד מערכות הישיבה שאמורות להיות נוחות, גדולות ופרקטיות: אפשר להוסיף כורסאות מעוצבות. כאשר בוחרים מערכות ישיבה שמתאימות למשפחה גדולה, האפשרויות אינן מאד מגוונות. מה שמוליד בחירה בספות רחבות (עשויות עור הפוך, או בד דוחה כתמים), בעת שהספות מיוצרות בגוונים שנחשבים "פושרים" יחסית. כמו אפור, חום, שחור, לבן וכדומה. 

כדי להוסיף צבע למרחב, רצוי לבחור כורסאות שיתווספו לסלון ולבחור בגוונים "חיים" יותר כמו סגול, אדום, צהוב, ואף פרחוני או מפוספס. 

שידות מעוצבות

שידות מעוצבות מטרתן לאפשר נוחות ומקום עליו אפשר להניח חפצי נוי, כמו עציצים מלאי פריחה, מנורות ויטרז', כריות פינה, פסלים יפים וכדומה. השידות נועדו להוסיף אלמנטים במרחב. לכן כדאי לבחור שידות עץ מלא מעוצבות וכאלה שיתכתבו בצורה הרמונית עם המרחב.

ספסלים דקורטיביים

בשנים האחרונות ישנה מגמה לעצב את הדירה בצורה שתראה כפרית ומזמינה. ספסלים קטנים שנועדו לנוי מעוצבים בצורה מקסימה והם מהווים פריטים שכיף להניח עליהם חפי נוי. בכך לתרום לאווירה הכלכלית של מרחב המגורים. 

הדומים צבעוניים

הדומים צבעוניים הפכו למגמה לוהטת בעיצוב והם פריט מעוצב ייחודי וכיפי שנועד להנחת רגליים. בחנויות עיצוב, ישנם מגוון הדומים מעוצבים שמתאימים לכול מרחב, בעת שישנם גדלים שונים וסוגים שונים של הדומים המתאימים לסגנונות עיצוב שונים. בחרו הדומים שניתן לאחסן בתוכם פריטים כמו שלט טלוויזיה, מגזינים או שאר חפצים – ובכך תוכלו לעצב את המרחב בצורה נעימה ולאחסן פריטים קטנים באופן פרקטי ונוח. כול החפצים אלה יעזור לכם לעצב את הבית בצורה יצירתית. 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

אינטרפוץ 4 דרך

בשנים האחרונות כבר אי אפשר להתעלם מברזי האינטרפוץ. כולנו מכירים אותם ורואים אותם בכל מקום, אבל מתי בפעם האחרונה עצרתם לנסות להבין בכלל על מה

קרא עוד »