בנייה ייחודית בעץ – כמה זה עולה ולמה

בנייה ייחודית בעץ - כמה זה עולה ולמה

בתים מעץ הם בתים יפהפיים ומעוצבים ולכן הם מזכירים במקרים רבים סיפורים מהאגדות. במדינות רבות בעולם מרב הבתים בנויים מעץ לשביעות רצונם של בעלי הנכסים. בישראל רוב המבנים בנויים מלבנים ומחוזקים על ידי שכבות בטון אך אין זה אומר כי המבנים הללו חזקים יותר ממבני העץ.

במקרה של רעידת אדמה, גם מבנה העץ עלול להתפרק אך הנזק לרכוש ולגוף עשוי להיות הרבה יותר קל.

בנייה ייחודית בעץ

בנייה ייחודית בעץ מאפשרת למתכנן לעצב את הבית תוך שימוש בחומרים ובעיצובים יוצאי דופן וכך ליצור בית שאינו סטנדרטי בנראותו ולכן מבדל את עצמו מכל שאר המבנים בסביבה. המוטו הוא שיהיה בית פונקציונלי ויתאים למשפחה בהתאם למספר הילדים, או בהתאם לתכנון המשפחתי שלהם לטווח הארוך.

השימוש בקורות עץ הוא המשכיות לטרנד העולמי של השמירה על הסביבה, הגנה על הטבע, הפחתת כמות הפסולת בעולם ועוד. כדי לקבל תוצאה מושלמת חותכים באופן מדויק את כל אחת מהקורות על פי הצורך, מסמנים אותה וכך מחברים קורה לקורה בהתאם לתוכנית האדריכלית.

החיים בבית הבנוי מעץ מאופיינים בחמימות וביתיות. קירות העץ הם מבודדים ואטומים כהלכה כך שנוח ונעים מאד להימצא בהם גם בימי החורף הקרים וגם בימי הקיץ החמים.

צוותי בניית בית מעץ

הצוותים העוסקים בבנייה הייחודית מעץ פיתחו עם השנים מיומנות בעבודה עם מנסרה מיוחדת לעצים, ניסיון וידע רב. לכן הם מסוגלים לבצע את כל העבודה הנדרשת תוך פרק זמן קצר יחסית, ביעילות, באחריות ועם המון סבלנות.

ההתאמה האישית והביצוע בדיוק רב על פי התוכניות האדריכלות אינן משימות פשוטות ולכן הדבר מתבטא בעלויות של הקמת המבנה. הקמת שלד למבנה קטן כמו צימר יהיה סביב 100.000 ₪ ואם מדובר בבית גדול הכולל כמה וכמה חדרים, בעל שתי קומות ההערכה היא שהעלות תהיה בין 500.000  ₪ ועד 1.000.000 ₪ בהתאם לדרישות הספציפיות של כל בית, האפשרויות לבנייה הן לכל סדר גודל.

בהשוואה לבניית בית מבלוקים ובטון, מדובר בפרויקט שהוא הרבה יותר זול ולכן כדאי מבחינה כלכלית.

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

ריהוט לבית במבצע

תעשיית הריהוט לבית פורחת, אבל זה יכול להיות קשה לעמוד בקצב הטרנדים והמוצרים אשר כובשים את שוק הרהיטים. מאמר זה יוכל לספק לצרכנים כמה המלצות

קרא עוד »

איטום גגות – שלב אחר שלב

בעבר איטום גגות נעשה על ידי איש מקצוע שהיה צריך להיעזר בחברת ניהול הבניין כדי לבצע איטום. קבלן הגגות היה מגיע אליכם הביתה, עוטה על

קרא עוד »