סוגי נדנדות לילדים

נדנדה

מלכת החצר הבלתי מעורערת, תמיד יש תור של ילדים עליזים המחכים רק לה. נדנדה אחת זה
אף פעם לא מספיק וגם אם יש שתיים אז תמיד נרצה יותר. נדנדות מאז ומתמיד נחשבו לאחת מהמתקנים האהובים ביותר על ידי ילדים (ובינינו גם מבוגרים), לכן במרוצת השנים תחום הנדנדות הלך והתפתח. היום קיימים לא מעט סוגים שונים של נדנדות, לגילאים שונים, תנוחות ישיבה או שכיבה שונות, נדנדות נגישות ועוד. על מנת לבחור את הנדנדה המדויקת בשבילכם, עליכם להכיר את הסוגים השונים הקיימים היום בשוק.

נדנדות לילדים – הסוגים השונים


על מנת להצליח ולבחור את הנדנדה המתאימה ביותר לצרכים שלכם, אם מדובר בנדנדה לחצר גן ילדים, לפארק או אפילו לחצר הביתית – עליכם להכיר את הנדנדות השונות:

  • נדנדה קן לציפור (ליחיד או ליותר) – נדנדה אהובה שמביאה איתה משהו אחר. צורת הישיבה על הנדנדה תהיה לרוב ישיבה מזרחית על החבלים במרכז, אך ניתן לשחק עם זה ולשבת בצורות שונות. היא באה בגדלים משתנים ויכולה להכיל בבטחה גם כמה ילדים יחד.

  • נדנדה מתכת 2 מושבים (לפעוטות או לילדים גדולים) – זוהי הנדנדה הקלאסית שכולנו מכירים, רק שבמקום נדנדה אחת, ישנן שתי נדנדות שונות המחוברות למוט הברזל. את הנדנדה הזו נוכל למצוא עם מושבים המותאמים לפעוטות ועם מושבים עבור ילדים גדולים יותר.

  • נדנדת ערסל (יש גם נגישה) – נדנדת ערסל חבלים, עליה ברוב המקרים נתנדנד בשכיבה, תופתעו לגלות כמה ילדים מעדיפים את התנוחה הזו עבור הנדנוד. ישנה גם נדנדת ערסל נגישה כמובן אשר תאפשר חוויה מהנה לא פחות גם לילדים (או מבוגרים) בעלי ממגבלות שונות.

  • נדנדת חבל מרובת מושבים – נדנדה המכילה כמה ילדים באותו הזמן ומגייסת אותם לעבוד בשיתוף פעולה ותקשורת על מנת ליצור נדנוד טוב וכיפי. 

קראו עוד על רהיטים לגני ילדים >>>

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

ריהוט לבית במבצע

תעשיית הריהוט לבית פורחת, אבל זה יכול להיות קשה לעמוד בקצב הטרנדים והמוצרים אשר כובשים את שוק הרהיטים. מאמר זה יוכל לספק לצרכנים כמה המלצות

קרא עוד »

איטום גגות – שלב אחר שלב

בעבר איטום גגות נעשה על ידי איש מקצוע שהיה צריך להיעזר בחברת ניהול הבניין כדי לבצע איטום. קבלן הגגות היה מגיע אליכם הביתה, עוטה על

קרא עוד »