עש הטבק – נעים להכיר?

עש הטבק

עש הטבק זהו חרק רב פונדקאי אשר נחשב לכזה שפוגע בייבולים חקלאיים בכל רחבי העולם. מדובר במעין מעופפים קטנים ולבנים אשר ניתן להבחין בהם מיד לאחר שמזיזים עלים של צמח מסוים. בכל אופן, ישנם פתרונות הדברה אפקטיביים אשר קיימים היום ומאפשרים להתמודד בצורה יעילה עם עש הטבק, כאשר החלק החשוב מבחינתכם יהיה להיות תמיד עם היד על הדופק.

תמיד חשוב לבדוק הימצאות של עש הטבק

עש הטבק עלול לגרום לייבול שלכם נזק עצום וכדי להימנע ממצב כזה תרצו לשים לב כי אתם תמיד ערים להימצאות של חרקים כאלה. במידה ואתם מבחינים בכך שישנם יותר חרקים בחלק מהגידולים שלכם, יהיה צריך להיעזר בחומרי הדברה ייעודיים אשר יוכלו לטפל בצורה מקיפה בהימצאות של חרקים כמו עש.

הדברה יעילה תוכל לשמור על הייבול שלכם

נקודה נוספת שעליכם לקחת בחשבון בכל הנוגע אל עש הטבק זה עצם כך שיהיה ניתן מבחינתכם לשמור על הייבול שלכם בצורה מאוד אפקטיבית וזאת אם תבחרו לבחור במענה של הדברה מקצועית אשר תעשה תוך כדי שימוש בחומרים אשר יהיו מיועדים באופן ספציפי להתמודדות עם העש.

לאור זאת תרצו להימנע מבזבוז זמן בענייין הזה ופשוט לפעול בהקדם האפשרי וזאת על מנת להבטיח שתשיגו את הטיפול המיטבי עבור השדה החקלאי שלכם. זו תהיה ההחלטה החכמה ביותר שתוכלו להעלות בדעתכם וזאת אם יש לכם עניין אמתי לשמור על השדה שלכם ובצורה אפקטיבית ככל הניתן. אז אל תשכחו זאת ושימו לב כי אתם מתייחסים לכל ההיבטים השונים שיהיו קיימים בדרך ונוגעים לנושא הזה. רק כך תהיו בדיוק במצב הרצוי מבחינתכם. אז אל תשכחו את העניין ונסו לפעול כבר בזמן הקרוב.

המידע באדיבות הדברה מיכאל ובוריס

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

אינטרפוץ 4 דרך

בשנים האחרונות כבר אי אפשר להתעלם מברזי האינטרפוץ. כולנו מכירים אותם ורואים אותם בכל מקום, אבל מתי בפעם האחרונה עצרתם לנסות להבין בכלל על מה

קרא עוד »