ככה תנקו את המטבח שלכם בצורה מושלמת

ככה תנקו את המטבח

המטבח הוא הלב הפועם של הבית. שם מתרחשים האירועים הכי חמים בבית, שם יושבים כולם יחד לארוחה ושם נוצרים הזיכרונות הכי מתוקים אלו שימשיכו וילוו את הילדים למשך כל ימי חייהם.

על מנת שהמטבח אכן יהיה מזמין, מפנק, חם ויוצר זיכרונות (…) חשוב מאוד להשקיע בניקיון ובטיפוח של המטבח. כי מטבח מוזנח הוא לא מטבח שכיף לבלות בו. הוא לא יעניק כלום מכל הרשימה שמנינו ליל. לעצלנים שבנינו או פשוט למי שרוצה לראות תוצאות מושלמות כדאי להזמין חברת ניקיון מחולון או העיר הסמוכה אליכם.

אז איך תנקו את המטבח שלכם בצורה מושלמת?

ניקיון המטבח מתחיל מלמעלה למטה. תמיד צריך להתחיל מהחלקים העליונים ואז אט אט לקרצף את החלקים הנמצאים למטה. אז למעלה לא תמיד יש לו הרבה עבודה. כי מה בעצם מתלכלך למעלה. מדובר על הארונות מבחוץ, על גופי התאורה וזהו בערך.

אחר כך, יורדים כלפי מטה. הרובד האמצעי של המטבח, הוא הכי בעייתי ושם יש להתמקד הכי הרבה.

מדובר על הכיריים, מדובר על השישיים, על הכיורים ועל כל מה שאנחנו עושים בהם שימוש ביום יום במטבח שלנו. אחר כך עלינו לרדת כלפי מטה. לנקות את התנור, לקרצף את הארונות למטה ולנקות את פינת האוכל. גם הקירות או הקרמיקה אם ישנם זקוקים לניקוי. נשארו לנו החלונות והדלת.

כך למעשה נהנים ממטבח נקי.

איך מנקים כל דבר המטבח?

חומרי הניקוי במגוון הכי גדול מוצעים לנו לצורך ניקוי המטבח.

במטבח יש לנו את הכיריים ואת התנורים הזקוקים למסירי שומנים וחומרים חריפים שידעו להתמודד עם אותם השומנים. יש לנו את השיש ואת הקרמיקה עם הכיורים הזקוקים לאקונומיקה כדי להיות נקיים באמת וכמובן גם מחוטאים, לא נשכח את הפוליש קריסטל שישאיר אותו תמיד מבריק. יש לנו את הפורמייקה המצפה את הארונות אשר אלו דורשים חומר שלישי ויש גם את החלונות הדורשים חומר רביעי. הרצפה על פי רוב תדרוש חומר חמישי ואם יש לנו גם שטיח הרי שהוא ידרוש חומר שישי…

אך למרות הרשימה הארוכה ואולי גם המייאשת, ממש לא מומלץ להזניח ולו חלק אחד מהמטבח. הזנחה במטבח מובילה לתחושה לא נעימה, לניחוחות לא נעימים ובאופן כללי הופך מטבח כזה לבלתי מזמין בעליל.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

אינטרפוץ 4 דרך

בשנים האחרונות כבר אי אפשר להתעלם מברזי האינטרפוץ. כולנו מכירים אותם ורואים אותם בכל מקום, אבל מתי בפעם האחרונה עצרתם לנסות להבין בכלל על מה

קרא עוד »