דשא סינטטי – יתרונות וחסרונות

דשא סינטטי הוא סוג של דשא מלאכותי העשוי מסיבי פוליאסטר וחומרים אחרים. הוא משמש באצטדיוני ספורט, מגרשי גולף, מגרשי משחקים ומדשאות מגורים.

לדשא סינטטי יש מספר יתרונות על פני דשא טבעי, כולל צבע, עמידות וחסכוניות. זה יכול לשמש גם באזורים עם תנאי מזג אוויר קיצוניים כמו בצורת או שלג כבד.

דשא סינטטי לגג, למרפסת או לגינה הוא החלופה המושלמת לדשא טבעי כאשר אתה רוצה ליצור מדשאה חדשה או להחליף דשא ישן מבלי לדאוג לעלויות תחזוקה.

דשא סינטטי קיים כבר עשרות שנים אך רק לאחרונה הוא הפך נפוץ יותר לשימוש במדשאות למגורים. הוא לא רק זול יותר לתחזוקה מדשא טבעי – גם דשא סינטטי לא צריך להשקות או לדשן.

עם התקדמות הטכנולוגיה והחידושים בדשא סינטטי, יש כיום אפשרויות נוספות שבעלי בתים יכולים לבחור מהן בכל הנוגע לחצר האחורית שלהם. כעת הם יכולים לבחור בין צבעים, מרקמים וגבהים שונים של הדשא, כמו גם סוגים שונים של חומרי מילוי כגון חול או גרגירי גומי.

דשא סינטטי כל היתרונות והחסרונות

דשא סינטטי הוא סוג של דשא מלאכותי שנועד להיראות, להרגיש ולשמש כמו דשא טבעי. הוא מורכב מסיבים סינתטיים ופולימרים המעורבבים עם חול, מים וחומרים אחרים ליצירת חומר קל משקל.

היתרונות של שימוש בדשא סינטטי כוללים:

קל יותר לתחזוקה – דשא סינטטי דורש פחות תחזוקה מדשא טבעי מכיוון שיש לו פחות שורשים ופחות לכלוך ופסולת לנקות.

זה עמיד יותר – דשא סינטטי מחזיק מעמד זמן רב יותר מדשאות טבעיות ויכול לעמוד טוב יותר בסביבה החיצונית הקשה.

זה יותר ידידותי לסביבה – דשא סינטטי אינו דורש כיסוח בתדירות גבוהה, מה שאומר פחות פליטות לאוויר.

חסרונות: לדשא סינטטי אין את אותן תכונות כמו לדשא טבעי כמו חוסן ומהירות על המגרש בעת ספורט כמו כדורגל או כדורגל. יש גם חששות לגבי הבטיחות של דשא סינטטי בכל הנוגע למידת החום שלו

להשיג באתר: http://www.deshedeshe.co.il/

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

גורקן – יזמות נדלן

נדל"ן הוא נושא פופולרי מאוד. לא מדובר רק בנדל"ן אלא גם באנשים שעוסקים בו. אנחנו צריכים להיות מודעים לעובדה שיש הרבה אנשים שלא יודעים איך

קרא עוד »

כל השימושים למקפיא אמבטיה

בעוד שעלות המזון עולה כל הזמן, עלות האחסון יורדת. המשמעות היא שניתן להשתמש במקפיא גדול לאחסון מזון לפרקי זמן ארוכים יותר. מקפיא אמבטיה משמש לאחסון

קרא עוד »