במה ארונות הזזה מועילים לנו?

במה ארונות הזזה מועילים לנו?

בבתים רבים מותקנים ארונות הזזה בכל החדרים, חדר שינה וחדרי ילדים עבור הביגוד לאור היתרונות הרבים לסוג זה של ארונות. הארונות מיוצרים מחומרים בטיב מעולה כמו מתכת, עץ, פולימר או מלמין.

יתרונות של ארונות הזזה 

ארונות הזזה הם מאד פונקציונליים לאור העבודה שהם נפתחים על ידי הזזת אחת הדלתות ימינה או שמאלה. זאת באופן שונה מארונות רגילים שבהם יש צורך בשטח נוסף עבור פתיחת הדלת. במקרים רבים במיוחד כשמדובר בחדרי ילדים, הדלתות נותרות פתוחות וכך הן תופסות מרחב נוסף עבור הארון ומי שנכנס לחדר עלול לקבל מכה מהדלתות הללו.

Roomix מסבירים כי דלתות הזזה אפשר להתקין בכל מקום ואם קיימת נישה בחדרים היא מהווה פתרון מצוין לכך. מנצלים את הנישה עבור בנית הארון ובחזית מתקינים דלתות הזזה מחומר זהה או מזכוכית בעלת מסגרת השומרת עליה מפני נפילה אפשרית. בקווים העיצובים החדשים אפשר ליצור איור על הדלתות הללו בשלל אפשרויות טכניות היוצרות מרקם יפהפה המוסיף יופי רב לכל חדר. שימוש בנישה לצורך בניית ארון, חוסכת מקום רב במרחב החדר.

התפעול היום יומי הוא מאד פשוט וקל. מסיטים את הדלת מצד לצד ללא הפעלת כוח גם אם מדובר בדלתות שהן כבדות לאור גודלם ולאור חומרי הגלם שמהם הם יוצרו. לילדים זהו פתרון נוח מאד והם נהנים לפתוח ולסגור את הדלתות על פי הצורך שלהם כשהדלתות לא משמיעות כל רעש לוואי. 

אפשר לתכנן את המבנה הפנימי של הארון על פי הרגלי הלבוש של כל אדם. לדוגמה מעט מדפים ושטח תלייה רחב של ביגוד. תוספת של מגירות עבור הלבשה תחתונה, גרביים ואקססוריז שונים. או תכנון אחר הכולל מעט שטיחי תלייה ומידוף רב עבור ביגוד ואחסון פריטים עונתיים כמו סוגים שונים של שמיכות, כריות, מצעים ועוד.

עיצוב של ארונות בעלי דלתות הזזה

אפשר להתאים את נראותם של ארונות דלתות ההזזה לכל חדר בהתאם לעיצובו המקורי, סוגי החומרים שבהם היה שימוש, הגוונים השולטים בו וההתאמה המיטבית שקיימת בין כל פריטי הריהוט השונים הממוקמים בחדר.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

אינטרפוץ 4 דרך

בשנים האחרונות כבר אי אפשר להתעלם מברזי האינטרפוץ. כולנו מכירים אותם ורואים אותם בכל מקום, אבל מתי בפעם האחרונה עצרתם לנסות להבין בכלל על מה

קרא עוד »