מקלחונים

מקלחונים הפכו להיות מאוד פופלריים בבתים רבים משום שהם גם פרקטיים וגם יפים. המקלחון הפך להיות נפוץ מאוד במקומות כמוארצות הברית ובאירופה, אך נעשה בו שימוש נרחב כמובן גם בישראל וחנויות שונות לעיצוב הבית מציגות דוגמאות רבות של מקלחונים בעיצובים שונים ומיוחדים. 

מקלחון אמנם משמש לשטיפה, אך אנשים רואים בו מעבר לכך ולכן מאוד מקפידים בבחירת העיצוב של המקלחון שלהם על מנת שישתלב היטב בחדר המקלחת ועם האופי הכללי של עיצוב הבית.

יש סוגי שונים של מקלחונים כמו מקלחון פינתי או לא, מקלחון עם מספר ראשים ומצבים ועוד.

המקלחון הוא בדרך כלל אזור קטן הנמצא בחדר המקלחת ולכן ברוב המקרים הוא תופס גם פחות שטח מאמבטיות ומקלחות פתוחות ולכן הוא נחשב מאוד פרקטי ומועדף בחדרי מקלחת קטנים, אך יש גם מקלחונים גדולים המותאמים לחדר מקלחת גדול או למי שמעדיף לאבזר את חדר המקלחת שלו עם מקלחון גדול יותר, מרשים ומפנק.

איך בוחרים מקלחון?

חשוב מאוד שתבחרו במקלחון איכותי של מותג מוכר ועם אחריות. זה חשוב מאוד מכיוון שמקלחונים רבים מגיעים עם מחיצות זכוכית ולכן עליכם להרגיש בטוחים ולדעת שמדובר על מקלחון תקני של חברה מוכרת ואם זה אומר שמקלחון איכותי יותר יעלה לכם קצת יותר, אז זה עדיף.

בנוסף, צריך לבדוק את איכות החומרים שמהם עשוי המקלחון, ביניהם גם הצינור והברז של המקלחון. מקלחון שיהיה עשוי מחומר איכותי יסבול פחות משחיקה מוקדמת שעלולה להיגרם מהצטברות של אבנית או אפילו חלודה במקרים של אביזרים למקלחונים שאינם איכותיים.

כשאתם בוחרים מקלחון אתם גם צריכים להתחשב במבנה של חדר המקלחת שלכם ובגודל שלו ולהחליט אם מתאים לכם מקלחון פינתי, מקלחון קטן או גדול ואם הוא עם דלתות זכוכית, מהי הזווית הטובה ביותר להציג את המקלחון בהתאם לפתיחה של דלתות המקלחון.

>>>אולי יעניין אתכם גם אקססוריז לאמבטיה

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

גורקן – יזמות נדלן

נדל"ן הוא נושא פופולרי מאוד. לא מדובר רק בנדל"ן אלא גם באנשים שעוסקים בו. אנחנו צריכים להיות מודעים לעובדה שיש הרבה אנשים שלא יודעים איך

קרא עוד »

כל השימושים למקפיא אמבטיה

בעוד שעלות המזון עולה כל הזמן, עלות האחסון יורדת. המשמעות היא שניתן להשתמש במקפיא גדול לאחסון מזון לפרקי זמן ארוכים יותר. מקפיא אמבטיה משמש לאחסון

קרא עוד »