יש לכם חדר אמבטיה חדש? אילו אביזרים למקלחת כדאי לקחת בחשבון?

אביזרים למקלחת

רכישת אביזרים לאמבטיה נראית פשוטה, כי הרי ישנן אינספור חנויות המציעות אביזרים כאלה ואחרים. עם זאת, רכישה נכונה של מוצרים שיחזיקו מעמד בחדר בו אדים, מים, לחות ושאר תנאים: חשובה ביותר!. בשל כך יש לשים לב כי אתם רוכשים את האביזרים הנכונים. אז אילו אביזרים למקלחת יש לקחת בחשבון ובמה יש לבחור? הכל בהמשך.

אביזרים למקלחת

אם אתם מאבזרים או מעצבים את חדר הרחצה שלכם, אתם בוודאי יודעים כי ישנם מוצרים שיקנו לכם שימוש פרקטי יותר בחדר זה. המוצרים השונים כמו מוט פינוק, עליהם לאפשר נוחות בעת הרחצה, כמו גם בעת שימוש במגוון מוצרים המתאימים לטיפוח הגוף.

אז אילו מוצרים יתאימו לאמבטיה וממה עליהם להיות עשויים? הנה הרשימה:

מתלים עבור מגבות  – כדי שהמגבות בחדר האמבטיה לא יהיו זרוקות בכל פינה וכדי שהן יתייבשו כיאות: מומלץ לבחור מתלים בגדלים שונים, עמידים נגד חלודה עשויים מחומר בשם "בראס". עוד מומלץ לבחור מתלים שמתכתבים בהרמוניה עם עיצוב חדר האמבטיה, כמו גם שניתן לבחור מתלה עשוי גימור כרום המשתלב בצורה מושלמת עם כל מרחב.

מראות – מראה החדר האמבטיה היא פריט חובה שכן אנו רוצים לראות בכל בוקר איך אנחנו נראים. המראה עליה להיות צמודה לקיר כך שהיא תחסוך במקום, תוך שיש לבחור גם כאן מראה עשויה מבראס, כדי שהיא לא תחליד. כדאי לבחור כזאת שניתן להרכיב בבטיחות ובקלות. בחרו מראה קלאסית למקלחת ותוכלו ליהנות מעמידות לאורך זמן.

פחים – כדי להשליך ניירות, מגבונים לחים, קיסמי אוזניים ושאר פריטים: רצוי להשתמש בפח לאמבטיה שיהיה גדול מספיק להכיל את הפריטים אך בגודל המתאים למרחב שלכם. בחירת פח למקלחת יאפשר לכם מניעת השלכת ניירות, פדים, מגבונים ושאר פריטים אל האסלה ובכך שמירה על כלים סניטריים תקינים. בחרו פח עם סגירה שקטה עשוי מפח מגוולן ועמיד בלחות.

מחזיק נייר – עוד כדאי לבחור מחזיקים נייר נוחים גם הם עמידים נגד חלודה ושאר פרטים פרקטיים ומעוצבים עבור שימוש כיפי ונכון בחדר הרחצה. בכך תוכלו לעצב בקלות את המקום בו מתקלחים ומתרעננים!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

אינטרפוץ 4 דרך

בשנים האחרונות כבר אי אפשר להתעלם מברזי האינטרפוץ. כולנו מכירים אותם ורואים אותם בכל מקום, אבל מתי בפעם האחרונה עצרתם לנסות להבין בכלל על מה

קרא עוד »