חושבים על לארח בגינה שלכם – ככה תתכוננו לכל תרחיש

Shading to the garden

כל מי שזכה בגינה מכיר בגודל הזכייה. מודבר בחלקת גן עדן פרטית הנמצאת מתחת לאף ממש מעבר לדלת הבית. אם רק משקיעים בגינה ומטפחים אותה היא הופכת להיות פינת חמד שכיף לבלות בה.

אם גם אתם זכיתם בגינה צמודה לבית, אתם כנראה מודעים לקושי המתעורר לקראת בוא הקיץ. אם במהלך חודשי השנה, כיף ונעים לבלות בגינה, הרי שכאשר מגיע הקיץ, השמש הלוהטת לא ממש מיטיבה עם הגינה. נדמה שזה לא ממש הזמן לשהות שם שלא לדבר על אירוח חברים ובילוי של שעות ארוכות בחוץ.

אך האמת היא שיש היום כל כך הרבה אפשרויות ומגוון רחב של פתרונות כמו רשת הצללה אשר אלו הופכים את המרפסת לאפקטיבית ויעילה גם בחודשי הקיץ הלוהטים. אפשר בהחלט להינות מהגינה בקיץ לו רק מציבים בה הצללות מתאימות.

מארחים בגינה

הכי כיף לשבת עם חברים בגינה. אין נחמד מלשהות יחד עם החברים בטבע, ליהנות מהיופי של הגינה, לנשום את האוויר הצח ופשוט ליהנות מהיקום.

כיום מקובל גם לערוך אירועים בגינות, לחגוג מסיבות יום הולדת ועוד אירועים שונים. אך לצורך כך יש לדאוג כי הגינה תהיה ערוכה ומזומנת לכך.

זה כולל –

רהיטים מתאימים, כלומר כסאות ישיבה לכולם, שולחנות אירוח מתאימים, הצללות עם כיסוי ברזנט שיעניקו תחושה נעימה לשוהים במקום על מנת שהשמש לא תצליח לחדור פנימה.

בעזרת כל אלו ניתן בהחלט ליהנות מהגינה ומהייחודיות שלה.

גינה זקוקה לטיפוח

כדי שהגינה תהיה תמיד זמינה לקראת כל מסיבה או כל אירוע ואירוח, חשוב לטפח את הגינה, להשקיע בה, לדאוג לה ולא לתת לה 'להסתדר' בעצמה. גינה שאין בה יד מטפחת ולו לתקופה קצרה, מתחילה לגדל קוצים וברקנים, היא הופכת להיות מוזנחת, מלוכלכת ולא נעימה כלל ובעלי החיים שיגיעו לגינה וימצאו בה מקום להסתופף, הם רק שאלה של זמן.

אז אם חשוב לכם כי הגינה תהיה תמיד זמינה לכל אירוח או אירוע, חשוב שתדאגו לטפח אותה בלי להזניח ולו ליום אחד.

כך תיהנו מגינה מזמינה ונעימה שתעניק לכם הרבה שעות איכות.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותכם?

אינטרפוץ 4 דרך

בשנים האחרונות כבר אי אפשר להתעלם מברזי האינטרפוץ. כולנו מכירים אותם ורואים אותם בכל מקום, אבל מתי בפעם האחרונה עצרתם לנסות להבין בכלל על מה

קרא עוד »